Jednoduché účesy na jaro, které zvládnete i svépomocí

Jaro je tu. Konečně můžeme pomalu odkládat čepice a ukázat světu naše vlasy. Připravili jsme si pro vás dávku jarní inspirace, která vás určitě potěší. Vyzkoušejte tyto účesy i vy! Nejlepší na nich je, že je zvládnete jen z pohodlí domova.

Drdol

Drdol může mít mnoho podob. Vyzkoušejte ho i vy! Pokud jdete zrovna do práce, zvolte decentní, který je svázaný na temeni hlavy. A pokud míříte ven s přáteli nebo na schůzku, vyzkoušejte něco odvážnějšího.

Drdol rozhodně nemusí být jen jeden. Není tomu tak dávno, co se staly dva vyčesané drdoly velkým hitem. Ani my na ně nedáme dopustit. Vypadají mladistvě a rozpustile.

Foto: Freepik

Copánky

Copánky jsou evergreen. Nikdy nevyjdou z módy. Ráno zapletete a už se do večera nemusíte starat o to, jak je na tom váš účes. U některých typů navíc vůbec nevadí, pokud se trochu rozpletou. Rázem můžete vytvořit nedbalý look, který vypadá opravdu šik.

Vyzkoušejte například rybí nebo francouzský cop. Vůbec nemusí být nudný! Co takhle zkusit zaplést jen část vlasů na vršku hlavy?

Trvalá

Ondulaci si můžete udělat u vás doma. Trvalá poslední roky zažívá velký boom. Od extravagantních prstýnků až po plážové lokny, ženy po celém světě si opět nechávají dělat trvalou. Půjdete do toho i vy?

Něžné vlny

Pokud máte ráda vlny, ale nejste příznivcem velkých změn, místo trvalé si můžete vlasy čas od času natočit. Kromě kulmy se skvěle natáčí také za pomocí žehličky. Není to vůbec nic těžkého. A rázem vytvoříte elegantní účes, který vám bude okolí závidět.

Koukněte se na video, jak si vlasy vlní žehličkou supermodelka Emily DiDonato.

Culík

Culík nás často zachraňuje, pokud nemáme čas se česat. Přitom vůbec nemusí jít o nezajímavý účes. Co takhle vyčesaný culík hozený na stranu? Hodí se na party i do práce.

A jaký účes nejčastěji volíte vy? Dejte nám vědět do komentářů!