Jak by se vám líbilo znát ty správné triky, se kterými omládnete? Jasně, ne úplně doslova. Nejsme kouzelníci a nedokážeme dělat zázraky. Co ale můžeme, je poradit vám, jak proces stárnutí alespoň zpomalit, aby se na vás pomyslný zub času podepsal co možná nejméně. Tak co? Chcete vědět více?

S těmito triky omládnete – na občance sice ne, ale na pohled budete působit mladší!

Máme pro vás celkem 5 triků, s jejichž pomocí omládnete. V občance vám sice zůstane stejný věk, ale na své okolí budete působit mladistvějším dojmem. A to rozhodně není k zahození, co myslíte?

Trik číslo jedna: hýbejte se!

Dobře, tohle možná není tak úplně trik, ale zato je to poměrně dobrá rada, díky které se dá proces stárnutí zpomalit natolik, že lidi ve svém okolí začnete klamat svým vzhledem a skutečným věkem. Pokud se budete pravidelně hýbat a věnovat se nějaké fyzické aktivitě, podpoříte tak nejen svou fyzičku, ale pozitivně se vaše snaha podepíše i na tom, jak budete vypadat – pokožka bude pružnější, celkově budete štíhlejší a jen málokdo přesně odhadne váš skutečný věk!

Trik číslo dva: hodně spěte!

Divili byste se, co všechno s vaším vzhledem dokáže dostatek kvalitního a plnohodnotného spánku. Spánkem strávíme třetinu našeho života, má velký vliv nejen na naši psychickou, ale i fyzickou kondici – o vzhledu samozřejmě nemluvě. Naordinujte si dostatečné množství spánku, díky kterému omládnete. Jak?! Nebudete mít kruhy pod očima, předejdete nevzhledným otokům a necháte pokožku regenerovat.

Trik číslo tři: milujte se!

Ne opravdu to není vtip! Podle odborníků i pravidelný sex způsobí, že na pohled omládnete. Poukazuje na to i studie, která jasně hovoří o tom, že lidé mající sex minimálně 4x do týdne vypadají mladší nežli ti, kteří takovou frekvenci intimních radovánek nemají – omládli v průměru o 7 až 12 let, což je opravdu rozdíl! Mohou za to hormony, které se při sexu vyplavují do těla a díky kterým vypadáme svěže.

Trik číslo čtyři: nepodceňujte antioxidanty!

Úkolem antioxidantů je zachytávat v našem těle volně se pohybující radikály, které následně efektivně vyplavují ven z těla a tím pádem naše tělo čistí. Zároveň se podílí na prevenci proti celé řadě onemocnění a zdravotních obtíží. Měli byste vědět, že antioxidanty mají pozitivní vliv i na tvorbu vrásek, kterou pozastavují, takže se první známky stárnutí objeví mnohem později. Najdete je například v ořeších, ovoci nebo zelenině, tak tyhle potraviny bez váhání zařaďte do svého jídelníčku. Litovat nebudete!

Trik pátý: vynechte cigarety!

Kouříte? Přestaňte! Zbavte se tohoto celosvětově rozšířeného zlozvyku a rázem omládnete. Opravdu! Kouření nejenže neprospívá našemu zdraví, což je dávno známý fakt, který vám určitě nemusíme připomínat (a přesto jsme to udělali), ale zároveň se podepisuje na našem vzhledu – urychluje tvorbu vrásek okolo úst, máme díky němu tzv. pytlovité tváře, způsobuje váčky pod očima i oteklá víčka. Když s kouřením přestanete, vaše zdraví i vizáž vám za to poděkují.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments