Jednoduché černé sako nemusí být nudné. Noste jej tento podzim se stylem

woman in black coat and black pants leaning on gray concrete wall

Jedním z nejoblíbenějších a nejvíce univerzálních kousků v šatníku je černé sako. Pro mnohé z nás může černé sako působit formálně, ale ve skutečnosti má obrovský potenciál a může být skvělým doplňkem k našim každodenním outfitům. V tomto článku vám přinášíme inspiraci pro jednoduché, ale neuvěřitelně stylové způsoby, jak černé sako nosit v tomto období.

Džíny a výrazné doplňky

Klasické modré džíny jsou vždy dobrou volbou. Ale pro tento podzim jim můžete dodat šmrnc pomocí elegantních podpatků, hedvábného šátku a výrazné kabelky. Stačí přehodit sako přes ramena a máte outfit, který zaujme.

Pletený svetr a plisovaná minisukně

I se sakem můžete vytvořit hravý a preppy outfit. Trendy plisovaná minisukně dodá saku zábavný nádech. Můžete ji doplnit klasickým pleteným svetrem.

Formální kalhoty a tenisky

Pro ležérnější a stále stylový vzhled zkombinujte černý blejzr se volnějšími kalhotami a bílými teniskami. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí spojit pohodlí s elegancí.

woman in black blazer and black pants standing beside gray wall
Foto: Unsplash

Monochromatický outfit

Experimentujte s tmavými barvami a vytvořte celý outfit v podobných odstínech. Pro ozláštnění monochromatického vzhledu můžete přidat černé kožené sako. Tento styl působí sebevědomě a originálně.

Výrazné tričko a modré džíny

Většina outfitů s černým sakem je založena na tlumené barevné paletě, ale proč nezkusit nějaké výrazné tričko? Stačí přidat modré džíny a máte outfit, ve kterém můžete vyrazit kamkoli.

Pletené šaty a podpatky

Černý blejzr se snadno kombinuje s různými texturami. Vytvořte sofistikovaný outfit tím, že přehodíte blejzr například přes pletené šaty nebo šaty se zajímavou texturou a doplníte je elegantní obuví na podpadku. Tento outfit se skvěle hodí pro večerní drink nebo romantickou večeři.

selective focus photo of smiling woman wearing black dress standing on concrete pavement
Foto: Unsplash

Výrazná blůza a pletená sukně

Zkuste spojit černý blejzr s pletenou sukní a výraznou blůzou. Tento kontrastní look je odvážný a zároveň pohodlný. Perfektní volba pro chladnější podzimní dny.

Bílé džíny a lodičky

Pokud chcete ozvláštnit klasický outfit s džínami a sakem, zkuste namísto modrých džínů zvolit bílé. Je to snadný způsob, jak dodat outfitu na svěžesti a zvednout si náladu v podzimním období.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.