Jak to tak bývá, často chceme to, co nemáme. Malé ženy chtějí být vyšší, vysoké zase o něco menší. Ženy s rovnými vlasy chtějí mít krásné kudrny a naopak.  Jste malá a ráda byste měřila o pár centimetrů více? Stačí vyzkoušet pár triků s oblečením, které máme ve skříni skoro každá. Mnoho žen ani neví, jaké poklady jejich skříň skrývá a jak se dá s těmito kousky kouzlit. Pojďme se proto společně podívat, jak jednoduše „vyrůst“ o pár centimetrů více.

Monochromatický vzhled

Oblékněte se do jedné barvy od hlavy až k patě. Oblečení ve stejné barvě dodá dojem vyšší postavy, než je tomu ve skutečnosti. Vyzkoušejte tmavé barvy, které vás nejen prodlouží, ale také budete vypadat štíhlejší. Nemusíte nutně chodit pouze v černé, vyzkoušejte třeba tmavě modrou, hnědou nebo tmavě zelenou.

Výstřih do tvaru V

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak vypadat vyšší, je výstřih do tvaru V. Existuje nespočet možností, jak tento výstřih nosit. Můžete ho nosit každý den a na jakoukoliv příležitost, jelikož jej najdete na blůzkách, svetrech, šatech a tričkách. Výstřih skvěle prodlužuje trup a poutá pozornost na horní část těla, což je u menších žen velké plus.

Boty do špičky

Pokud jste si myslely, že jediným způsobem jak být vyšší, je pouze pomocí podpatků, tak jste na omylu.  Boty do špičky v podobě balerín či mokasín působí velmi elegantně a dokáží skvěle prodloužit nohy. Pro ženy, které mají raději pohodlí, je to skvělé a rychlé řešení oproti každodennímu nošení podpatků.

Kalhoty s vysokým pasem

Kalhoty s vysokým pasem jsou velmi oblíbené a my víme proč. Opticky prodlužují nohy a pro lepší efekt doporučujeme, aby vám z kalhot šly vidět kotníky. V kombinaci s vrchním dílem s výstřihem do V a botami do špičky budete zaručeně vypadat mnohem vyšší.

Midi sukně

Sukně v midi délkách opticky prodlouží každou postavu. Jsou navíc velmi pohodlné oproti mini sukním, u kterých se musíte bát, aby nevykouklo něco, co má zůstat schované. U maxi sukní vzniká často problém, že si ženy šlapou na lem, který potom bývá špinavý.

Svislé pruhy

Stejně jako horizontální pruhy rozšiřují a pomáhají zdůraznit křivky, tak i svislé pruhy mají svou funkci. Nejenže umí skvěle zúžit postavu, ale dokáží ji také opticky prodloužit. Je jen na vás, jestli budete nosit široké nebo tenké pruhy. Důležité je, abyste pruhy ladila vždy s jednou barvou.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments