Jedním z hlavních pilířů letních šatníků nás všech jsou bezesporu tílka. Basic tílka, tedy jednoduchá tílka bez potisku vycházející z klasických střihů a nejčastěji v neutrálních barvách, se dají úžasně kombinovat takřka s čímkoliv. Kromě neutrálních barev šatník určitě oživte také pestřejšími odstíny. Které trendy vám letos nesmí uniknout?

Příjemné materiály jsou základem

V letním období je více než kdykoliv jindy nutné cítit se ve svém outfitu příjemně. Vysoké teploty jsou zkrátka neúprosné, proto sázejte vždy na příjemné materiály, které v kombinaci se zajímavým střihem zaručují jednoznačně výhru. V aktuálních kolekcí vedou vedle klasických bavlněných tílek také tílka z viskózy, lnu nebo saténu.

jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-04
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-03
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-02
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-06
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-05

Vrstvit nebo nevrstvit?

V letním období je přirozené žádoucí ve většině případů zbytečně nevrstvit. Chcete-li zazářit i svým jednoduchým basic tílkem, poohlédněte se po netradičních barvách s nápaditými střihy. Taková tílka budou fungovat jako plnohodnotný top vhodný do města i na výlety. Zkuste kro klasické černé a bílé vsadit například na fuchsiovou nebo khaki.

A pokud by náhodou přišla řada na chladnější či deštivou frontu, tílko se dá vzít pod svetr, sako nebo pod triko s dlouhým rukávem, a podle výkyvu teploty vrstvy odkládáme či naopak přidáváme.

jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-09
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-08
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-07
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-11
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-10

Podzim neznamená konec tílek

Síla kvalitního „obyčejného“ tílka je obrovská. V létě jej využijete každý den, skvěle se hodí k sukním, kraťasům i kalhotám. Tílka nás však svádějí k tomu odložit je ke konci léta na dno skříně a na rok na ně zapomenout. My však radíme. Nedělejte to! Poslouží vám spolehlivě i na podzim například v kombinaci s tričkem s dlouhým rukávem jako s podkladem. Tímto jednoduchým trikem uděláte ze svých starších kousků regulérně unikátní prvek svého outfitu.

jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-13
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-12
jednoducha-tilka-zaklad-letniho-satniku-14

Foto: ZARA, H&M, Unplash.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze