Jedete k moři? Víme, na co rozhodně nesmíte zapomenout. Tyhle kousky musí jet s vámi!

Chystáte se na dovolenou k moři? Už se nemůžete dočkat, až si na pláži roztáhnete osušku, nasadíte sluneční brýle a umožníte spalujícím slunečním paprskům, aby vašemu tělu dodaly neodolatelné letní opálení? V tom případě si ještě před tím, než za sebou nadšeně prásknete dveřmi a vydáte se vstříc dovolenkovému dobrodružství, udělejte čas na přečtení dnešního článku. Připomeneme vám, které kousky rozhodně nemůžete nechat doma!

Klobouk ochrání hlavu a dodá vám šmrnc

Určitě víte, co je to úžeh nebo úpal a že je důležité chránit si v létě hlavu nějakou vhodnou pokrývkou. A co jiného si zabalit s sebou k moři, nežli stylový klobouk? Ten poslouží nejen jako praktický, ale i jako estetický doplněk. Ochrání vaši hlavu před přehřátím a navíc dodá správný šmrnc vašemu vzhledu. Za nás jednoznačně must have!

Opalovací krém s vysokým faktorem

Je jasné, že k moři mimo jiné jezdíme právě kvůli tomu, abychom chytli bronz. Jenže chytit bronz a získat tak sexy opálení a spálit se jako čuník – to jsou dvě naprosto odlišné věci. A věřte nám, že pokud se při pobytu na sluníčku nebudete dostatečně chránit, pak se spálíte a následující dny místo na pláži strávíte na hotelovém pokoji, kde si budete mazat rudou a pořádně citlivou kůži!

Sluneční brýle nesmí chybět

I sluneční brýle si připište na seznam věcí, bez kterých se u moře neobejdete. Určitě si dokáže představit, jak nepříjemné dokáže horké slunce být, proto je potřeba ochránit zrak před jeho slunečními paprsky. Nemluvě o tom, že brýle jsou i estetický doplněk, který dokáže ozvláštnit váš look.

Pěkná kniha pro chvíle nudy

Opalováním sice strávíte spoustu času, ale nebude vás to bavit věčně. A čím vyplníte chvíle, když zrovna nebudete plavat v moři nebo sedět na baru a popíjen nějaký osvěžující míchaný drink? Na dovolenou k moři si s sebou určitě vezměte nějaké zajímavé a poutavé čtení, se kterým, zaženete chvíle nudy.

Foto: Pixabay.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.