Je krásná, inteligentní a je trans. Úchvatná modelka Valentina Sampaio předvedla svou snovou postavu jen ve spodním prádle

Valentina Sampaio, brazilská modelka, která se narodila jako muž, ale prošla změnou pohlaví, předvedla svou hříšně krásnou postavu ve spodním prádle!

Valentina patří mezi vybrané či snad vyvolené modelky, které budou mít speciální možnost podílet se na módní přehlídce při příležitosti představení nové kolekce značky Victoria’s Secret, která se letos chystá po dlouhých čtyřech letech!

Čtyřletá pauza v monumentálních módních přehlídkách značky Victoria’s Secret je u konce. Značka si prošla horším obdobím a zdá se, že se nadechuje k novému tažení. Alespoň to by mělo symbolizovat obrození módních přehlídek tohoto lovebrandu, který byl založen v roce 1977.

Přesný termín zatím není znám, ale už víme, že se budeme moct těšit na křivky věhlasné brazilské krásky Valentiny Sampaio.

Valentina nám už dala prostřednictvím svého instagramu „ochutnat“ špetku své krásy, na kterou se v plném formátu budeme moct těšit na přehlídce Victoria’s Secret.

Není tajemstvím, že „obrozená“ módní přehlídka Victoria’s Secret má tentokrát jít jinou cestou. Cestou inkluze menšin a oslavy diverzity a možná i proto bude jednou z hlavních tváří právě Valentina Sampaio.

Kdo je Valentina Sampaio

Valentina Sampaio je brazilská modelka a aktivistka narozená 10. prosince 1996 v Aquirazu. Vyrůstala v malém městě v Brazílii, kde již v raném věku projevovala zájem o modeling a módu.

Valentina se narodila s vrozenou poruchou chromozomů, což ji přivedlo k tomu, že se stala velkou příznivkyní práv transgender komunity a bojuje proti diskriminaci lidí, kteří jsou odlišní od společnosti.

Valentina začala svou modelingovou kariéru v roce 2016, kdy se stala první transgender modelkou, která pracovala pro značku Victoria’s Secret. Poté se stala tváří mnoha kampaní, spolupracovala s významnými módními značkami jako L’Oreal Paris, Moschino nebo Philipp Plein. V roce 2019 se stala první transgender modelkou, která se objevila na obálce slavného magazínu Sports Illustrated.

Kromě modelingové kariéry se Valentina angažuje v mnoha sociálních a charitativních projektech. Spolupracovala s organizacemi jako Brazil Foundation nebo Transgender Civil Rights Project, které se snaží bojovat proti diskriminaci a podpořit práva transgender lidí.

Valentina je také velmi aktivní na sociálních sítích, kde propaguje zdravý životní styl a motivuje své fanoušky k sebevzdělávání a seberealizaci.

Díky svému charismatu, výraznému vzhledu a aktivnímu přístupu k boji proti diskriminaci se Valentina Sampaio stala inspirací pro mnoho lidí po celém světě.

Zdroje:


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.