Je čas zkracovat. Místo džín noste kraťasy

Léto je ideální příležitostí ke zkracování svršků. Právě teď přichází ta správná doba, kdy je na čase schovat dlouhé džíny či legíny a vytáhnout kraťásky. A pokud ještě žádné pro letošní rok v zásobě nemáte, doporučujeme to napravit!

Kraťasy jsou nejen velmi pohodlné a vzdušné, ale navíc i neskutečně trendy. A nosit je mohou i ženy s plnějšími tvary, chce to jen šikovně vybírat. A co vy? Už máte ty své?

Trendy roztřepené

Kraťasy nemusí mít úhledně zapošité okraje. Co třeba tyhle, které se na konci třepí? Vypadají stylově, nemyslíte? My bychom na takové klidně vsadili a hned je nosili! A co vy?

S výrazným vzorem

Možná jsou maličké a krátké, ale i tak s nimi můžete snadno vyniknout. Stačí si vybrat takové, které mají pěkně výrazný vzor. Jako třeba tyto. Můžete se totiž spolehnout, že s nimi vás ani v davu nikdo nepřehlédne.

Do pasu

Móda do pasu se v poslední době těší stále větší oblibě. Nikoho asi nepřekvapí, že i kraťasy do pasu budou letošní rok neskutečně trendy. Budete je nosit také?

Volnější střih

Kde je psáno, že kraťásky musí věrně kopírovat vaši postavu? My jsme toho názoru, že trocha volnosti ještě nikomu neublížila! A tyhle trendy šortky vám zajistí maximum pohodlí, o tom nemusí být jediný pochyb!

Pohodlně bavlněné

Když se řekne kraťasy, většina z nás si automaticky vybaví ty riflové. Nejsou to ale jen kraťasy z džínoviny, které v létě unosíte se vší parádou. Co třeba pohodlně bavlněný model? Nebo látkové kraťasy, které jsou neskutečně vzdušné?

Originální

Pořiďte si takové kraťasy, které budou něčím zajímavé, jiné a originální! I kdyby se měly lišit jen jinak pojatou kapsou, jako třeba právě tyhle. Okolí ocení vaši originalitu!

Foto: Pexels.com, Shutterstock.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.