Je čas na změnu účesu. Představujeme vám pánské vlasové trendy 2019

Každý rok vznikají nové pánské střihy a vy jste tak nerozhodní, co si při další návštěvě kadeřníka necháte udělat na hlavě? Chcete vyzkoušet něco nového, ale říkáte si, že se to k vám nehodí? Starosti hoďte za hlavu a nebojte se. Vlasy přece dorostou a pokud se střih nepovede, tak alespoň budete mít na co vzpomínat a třeba se i zasmějete. Inspirujte se nejžhavějšími pánskými účesy roku 2019.

Konec nudnému účesu

Ať už jste mladý dospívající muž nebo muž ve středním věku, zamyslete se nad tím, jestli není čas na změnu a váš současný účes není tak trochu nuda. Váš účes vyjadřuje vaši osobnost. Stačí malá nepatrná změna a rázem budete „jiný“ člověk.

Vlasy vyholené po stranách

Jedním z nejoblíbenějších účesů jsou vlasy vyčesané nahoru a strany vyholené do ztracena. Tento účes se hodí nejvíce k mladým mužům, kteří chtějí ukázat svou divokost. Často bývají vyholené dvě přesné linie, které dodávají vlasům perfektní upravenost.

Kudrnaté vlasy jsou výhodou

Pokud máte kudrnaté vlasy, máte v tomto účesu vyhráno. Pokud nemáte to štěstí na kudrnaté vlasy, budete si muset nechat udělat trvalou anebo se rozhodnout pro jiný účes. Tento účes je velmi populární a pokud máte husté a kudrnaté vlasy a nevíte co s nimi, doporučujeme se rozhodnout přesně pro tento účes. Tento účes je taky skvělý v tom, že opticky zužuje krk. Pokud chcete vypadat mužněji a o pár let starší, perfektně se k tomuto účesu hodí plnovous.

Rozcuchaný účes

Nejste příznivcem uhlazených a perfektně střižených vlasů? Vyzkoušejte účes, který vypadá, jako byste vylezli právě z moře. Naštěstí kvůli tomuto účesu nemusíte bydlet u moře, ale klidně třeba v Praze, kde si jej vytvoříte snadno sami v koupelně. Samozřejmě, že vám vlasy musí v kadeřnictví ostříhat, ale samotná úprava je opravdu snadná. Stačí si pořídit fén, vlasy vyfoukat a doladit účes nějakým gelem na vlasy. Pak jen jednoduše prsty projedete párkrát vaši hřívu a sexy účes je na světě.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!