Jaro je tady! A udeřilo v plné parádě. I když nás některá rána ještě překvapují nízké teploty, během dne nám sluníčko dává jasně najevo, že je nejvyšší čas odstavit teplé zimní oblečení a ponechat jej na další sezónu. Letos na jaře zaručeně zabodujete se světlými a pestrými barvami!

Růžová není jenom pro „Barbie“

Stejně jako mnoho barev má i růžová spoustu odstínů. Na jaro je perfektní starorůžový tón nebo odstín rozkvetlých třešní, které k jaru neodmyslitelně patří. Růžové můžete mít sako, kalhoty nebo jakýkoliv doplněk. Pokud to ale s růžovou nechcete přehánět, bude stačit třeba jen růžový šátek. I obyčejným růžovým šátkem spolehlivě osvěžíte váš outfit. Navíc budete ladit s právě rozkvetlými stromy, což je dobré třeba pro fotku na Instagram.

Bílá je základ šatníku

Říká se, že černá a bílá jsou základem každého šatníku. Jelikož se dnes bavíme o světlých barvách, pojďme se zaměřit na tu bílou. Hodí se ke všemu a můžete k ní nakombinovat v podstatě cokoliv. Sice musíte být trochu opatrnější, abyste se neušpinily, ale to je to nejmenší. Na jaře jsou velmi oblíbené třeba bílé tenisky a bílá trička nebo lehké kabátky také v bílé.

Světle šedá pro méně odvážné

Pokud si zrovna nehovíte v bílé a růžové, nevadí. Pro ty z vás, které chtějí být méně nápadné, vyzdvihneme také světle šedou barvu. Ta výborně vynikne na svetrech, sakách nebo sukních. Outfitu dodá šedá barva ležérní vzhled, aniž byste se musely nějak extra snažit.

shutterstock_1171815217
shutterstock_602356397
shutterstock_602356394

Ať už se rozhodnete nosit cokoliv, nezapomínejte hlavně na to, že nejde ani tolik o trendy jako spíš o pohodlí. My ženy navíc dokážeme vynosit úplně cokoliv a vždycky to bude vypadat dobře 😊.

Foto: Shutterstock.com

Načítání...

Diskuze