Konečně jsme se dočkali. Jaro! Období, kdy je vše krásně rozkvetlé, voňavé (omlouváme se všem alergikům) a denní teploty se pohybují kolem příjemných 20 °C. Abyste měly ve skříni místo na kousky pro sezónu jaro / léto, je třeba si v šatní skříni udělat prostor. Tak si připravte skleničku vína nebo hrnek výborné kávy, nastává totiž čas na reorganizaci šatníku! 

Zimní oblečení dejte na pár měsíců “k ledu”

V šatníku si ponechejte pouze pár svetrů, které využijete při chladnějších dnech. Jinak ale největší prostor získáte vyřazením zimního oblečení, které je zbytečné velké a zabírá většinu místa. Zároveň získáte dokonalý přehled o vašem oblečení a nebudete se muset probírat všemi kousky, které v tomto období stejně nevynosíte.

alexandra-gorn-WF0LSThlRmw-unsplash
amanda-vick-zw_oaDbfzyE-unsplash

Vůně čerstvě vypraného prádla podtrhne jaro

Také milujete vůni čerstvě vypraného prádla? Vaše oblečení pro jarní a letní sezónu se od minulého roku válelo ve skříni a ačkoliv je vyprané, určitě neuškodí osvěžit ho tím, že ho znovu vyperete a dokonale vyžehlíte. Vůní aviváže dokonale provoníte celou šatní skříň i pokoj, ve kterém se nachází.

Nezapomeňte na očistu kabelek

Nebudeme si nic nalhávat… ruku na srdce, které z vás mají ve svých kabelkách neskutečný nepořádek, že ani nenajdou klíče? Ano, ano, bohužel je to většina z nás. Jsme zvyklé, že do kabelky ve spěchu něco uložíme a bohužel to tam už zůstane x měsíců potom. Nezapomeňte tedy na jarní očistu vašich kabelek. Uvidíte, jaké poklady tam najdete. My třeba většinou máme štěstí na námi ztracený lesk na rty, nebo oblíbený parfém, který jsme za nic nemohly najít. Co jste objevily vy?

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze