Stejně jako kterékoli jiné roční období i jaro s sebou každoročně přinese záplavu nových trendů, kterých se milovnice módy nemohou dočkat. A na jaké trendy se můžete těšit letos na jaře?

Hravé a veselé puntíky rozzáří každý outfit

Milujeme je v jakémkoli věku, nadchneme se pro malé puntíčky i velké puntíky. Puntíky zkrátka hýbou světem a letos na jaře si je musí oblíbit snad úplně každý.

Nosit se budou na topech, halenkách i tričkách, stejně tak je najdete na šatech, bundách nebo mikinách. Rozhodně tak bude z čeho vybírat a byla by škoda, pokud byste roztomilé a hravé tečky nechaly jen tak bez povšimnutí.

Motýlci vnesou do vašeho šatníku radost

Na jaře se probouzí příroda a společně s ní i zvířata. Jen co se počasí trochu oteplí, začnou kolem nás zvesela poletovat motýli a letos na jaře je budeme vídat nejen v přírodě, ale i na oblečení.

Motýlí trend vnese do vašeho šatníku radost. Pohled na oblečení zdobené motýlky všech barev, tvarů i velikostí, nepřiměje k úsměvu jen málokoho. Je tak snadné rozdávat úsměvy okolo sebe a v podstatě pro to ani nemusíte nic udělat!

Kostkovaný vzor sluší i ženám

Kde jsou ty časy, kdy si lidé mysleli, že kostkovaný vzor sluší pouze mužům a do dámského šatníku v žádném případě nepatří? Inu, naštěstí nenávratně pryč. A to je jedině dobře!

Nebojte se nosit kostkovaný vzor, protože i kostky budou letos na jaře jednoznačně trendy. Nosit je můžete třeba na košilích, na kterých vypadají vážně moc pěkně, s košilí si navíc při tvorbě outfitů můžete hodně vyhrát – možností je totiž nespočet, stačí zapojit fantazii!

Svůdně odhalené rameno vzbudí pozornost

Mezi trendy letošního jara musíme zařadit i spadené rameno. To se bude objevovat nejen na šatech či halenkách, ale také na blůzkách nebo na mikinách.

Proč tu a tam trochu nepozlobit opačné pohlaví a neupozornit na kousek odhalené kůže? Neukážete příliš, ale pozornost si zaručeně získáte. To se vsaďte!

Foto: Pexels.com, ASOS, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments