Jarní trendy jsou tady. Buďte neodolatelná jako vždy noblesní Francouzky s aktuálními trendy

Jaro je tady a s ním přichází nové módní trendy, které se už teď těší velké oblibě. Kde se ale inspirovat? Jednoznačně v módě, kterou milují věčně krásné a mladistvé Francouzky. Pokud chcete jít s dobou, zde je pět nadčasových módních trendů, které určitě stojí za vyzkoušení letos na jaře.

1. Pruhované vzory

Pruhované vzory jsou letos v oblibě a to nejen ve formě klasických proužků. Můžete si zvolit proužky různých tlouštěk a barev nebo zkombinovat proužky s jinými vzory. Pruhované oblečení se hodí na každou příležitost a je velmi snadné kombinovat tento trend s dalšími kousky ve vašem šatníku.

Proužky jsou navíc jednoznačně nadčasové, takže nemusíte mít obavy, že byste v příštích letech takový kousek nevynosila.

Foto: Shutterstock

2. Elegantní a decentní minimalismus

Dalším módním trendem je minimalistický styl. V této sezóně se ženy rády zaměřují na jednoduché kousky, jako jsou trička a košile v základních barvách jako je bílá, šedá a béžová. Tento trend se hodí pro každodenní nošení a je velmi pohodlný. Je však nutné myslet i na detaily a takto jednoduchý outfit patřičně doladit.

3. Červené odstíny

Dalším módním trendem jsou červené odstíny. Červená je velmi výrazná barva a letos je velmi populární. Můžete si vybrat mezi jasnou rudou, tmavě červenou a vínovou. Rozhodně nesáhnete vedle.

Tento trend můžete nosit na různé příležitosti od pracovního dne až po večerní akci. Smyslené Francouzky tuto barvu umí nosit jako málokdo. Co je klíčem úspěchu? Je to především kuráž a sebevědomí. Zkrátka nebojte se červenou vynosit.

Foto: Shutterstock

4. Květinové vzory

Jaro a květiny jdou ruku v ruce. Květinové vzory budou i letos velmi populární. Můžete si vybrat květinové šaty, sukně, košile a další kousky. Tyto vzory jsou skvělé pro romantické večery nebo pro vytvoření lehčího outfitu i na běžné denní nošení.

5. S krajkou budete neodolatelná

Oblíbený trend, se kterým letos na jaře rozhodně nešlápnete vedle? To jsou krajkové detaily. Fungují skvěle na kouscích od šatů po topy. Krajkové detaily jsou romantické a ženské a dodávají vašemu outfitu punc elegance. Tento trend můžete nosit na formální i neformální události.

Výběr módních trendů na jaro je velmi široký a každý si může vybrat svůj oblíbený kousek. Důležité je najít takové kousky, které vám sednou a vypadají na vás dobře. S těmito trendy se budete cítit skvěle a to je nejdůležitější ze všeho.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.