Zima se co nevidět překulí a o slovo se přihlásí nejnovější jarní trendy tohoto roku. Jestliže chcete být o krok napřed, pak byste se s nimi měly seznámit již nyní. Přinášíme vám seznam aktuálních jarních trendů, se kterými to letos na jaře vyhrajete na plné čáře.

Jarní trendy, se kterými zabodujete

Jako každý rok jsou i ten letošní jarní trendy v něčem trochu jiné a v něčem naopak velmi podobné těm, na které jsme sázely v loňském roce. Tak či onak každá žena či dívka, která se s módou snaží udržet krok, neodolá příležitosti zajistit si vkusné jarní kousky s předstihem. Jedině tak totiž bude moci okamžitě s příchodem jara dělat v ulicích zalitých jarním sluníčkem velkou parádu.

Teď už ale na nic nečekejme a pojďme si společně letošní jarní trendy představit. Možná vás překvapí, co všechno vás v tomto roce čeká!

1. Batikované kousky

Jedním z nejvýraznějších jarních trendů, který nás ale bude doprovázet i v létě, bude jednoznačně batika. Pro někoho je to nezajímavý a bláznivý trend, pro jiného to naopak bude výzva. Tak či onak se batikované kousky na jaře objeví na pultech v obchodech a byla by strašná škoda, pokud byste kolem nich procházely bez povšimnutí.

inspirativni-jarni-trendy-v-damske-mode-03
inspirativni-jarni-trendy-v-damske-mode-02

2. Trička s pruhy

Myslíte si, že pruhovaná trička patří spíše námořníkům, ale do dámského šatníku se příliš nehodí? Tak to se pletete a letošní jarní trendy vás okamžitě utvrdí v naprostém opaku! Trika zdobená pruhy, ať už úzkými či širokými, svislými nebo vodorovnými, se budou snažit dostat do popředí našeho zájmu a my si troufneme tvrdit, že se jim nakonec přeci jen podaří získat si naši pozornost i kousek místa v šatní skříni.

inspirativni-jarni-trendy-v-damske-mode-03
inspirativni-jarni-trendy-v-damske-mode-02
inspirativni-jarni-trendy-v-damske-mode-01

3. Široké pásky

S ničím jiným volnější blůzky, halenky, tuniky a další kousky na jaře neoživíte tolik, jako za pomoci širokého pásku. I ty se zařadily mezi letošní jarní trendy, které se ale budou prolínat do celého roku. Mít tedy alespoň jeden takový po ruce nebude na škodu. Díky nim přitáhnete pozornost k vosímu pasu a celému outfitu dodáte na zajímavosti. A to není k zahození, co myslíte?

4. Sáčka do pasu

Mít v šatníku alespoň jedno dobře padnoucí sáčko je nepsanou povinností každé ženy. Jenže pozor, milé dámy! Letos na jaře nepofrčí klasika v podobě saka sahajícího až k bokům. Pokud se s příchodem jara budete chtít blýsknout, měly byste sáhnout po sáčku, které vám bude končit v úrovni pasu. Ano, přesně tyhle kousky letos na jaře budou in, takže by byla chyba, kdybyste alespoň jeden takový model neměly.

inspirativni-jarni-trendy-v-damske-mode-12
inspirativni-jarni-trendy-v-damske-mode-05

Foto: ASOS, ZOOT, Google Shopping.

Načítání...

Diskuze