Jarní móda plná barev

Jarní móda je plná barev, v čem tedy vyrazit do ulic? Jaro je v plném proudu a ještě ani zdaleka nemá v plánu končit. Ulice jsou zalité hřejivým sluncem a vysoké hodnoty na teploměru nám umožňují volit vzdušné a lehoučké svršky.

Pokud si chcete udělat radost nějakým novým kouskem, se kterým ještě stihnete udělat parádu, pak hledejte inspiraci v našem článku!

Nebojte se ukázat ženské tvary!

I když máte široké boky nebo třeba větší zadeček, letos na jaře je můžete považovat za svou přednost! Jen si vzpomeňte na ženský ideál krásy v podobě Věstonické Venuše, která měla pořádné boky a jak se říká: byla to ženská krev a mléko, kterou bylo za co chytit! Proto se nebojte sáhnout po vesele barevné sukni, ve kterých vaše oblé tvary krásně vyniknou!

Vraťte se o několik let zpátky v čase!

Možná si nepamatujete 80. léta, ale můžete věřit tomu, že se móda právě z těchto let vrací zpátky na výsluní! A co se tenkrát nosilo? Inu třeba takové volánové halenky, které měly spadená ramena, odhalovaly kousek holé kůže a jejich rukávy byly nařasené, zvonové a pořádně široké. Tak co myslíte, troufnete si na návrat v čase?

Barevně už od podlahy!

V dnešním článku jsme slibovali módu plnou barev, takže to dodržíme a poukážeme na další trend, se kterým to na jaře rozhodně nemůžete zkazit: barevné kecky! Milují je malí i velcí, nosit se dají prakticky k čemukoli a právě na nich si můžete dovolit i trochu ulítnout s barvami. Naopak platí, že čím barevnější, tím lepší!

Foto: Pinterest, Asos.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.