Pokud jste nastávající nevěsta, rozhodně byste měla vědět, že i svatby mají své trendy. Nezůstávejte pozadu a podívejte se na pár tipů pro krásné svatební šaty, ve kterých budete rafinovaně sexy, ale zároveň ve váš den D nepřekonatelně krásná!

Svatba má v jakémkoliv ročním období své kouzlo, ale svatby v jarním a letním období mají prostě své výhody. Jaro je čas, kdy se rodí mláďata, příroda se zelená a kvete a po ponuré zimě je snad i ta nálada je u většiny lidí mnohem veselejší. Mimochodem – je něco krásnějšího než žádost o roku pod rozkvetlou třešní?

Mnoho modelů, které byly prezentovány minulý rok na Bridal Fashion Weeku, nepatřily zrovna mezi nejtradičnější svatební šaty. Většina z nás si pod svatebními šaty představí čistě bílou róbu. Módní návrháři opět ovšem přišli s novinkou v podobě květinových šatů a dokonce i v podobně šatů černých.

Možná je to pro vás překvapující, ale vězte, že černá barva v mnoha zemích a náboženstvích znamená štěstí. Černé svatební šaty jsou pro nevěsty, které se nebojí vyzkoušet něco nového a bílá je už nudí (obzvlášť jedná-li se o třetí či čtvrtou svatbu, bílá skutečně může začít nudit… A refence k bílé nevinnosti v těchto případech také nutné nejsou.) … Černá barva je zároveň velice sexy, tak proč je nevyzkoušet?

Pokud máte radši klasiku, na jaro se perfektně hodí pastelové barvy. Hitem jsou již zmíněné květiny, nášivky a veliké závoje. V případě, že preferujete opravdu sněhobílé šaty, můžete tyto trendy zakomponovat do výzdoby nebo do vlasů. Trendem jsou také obří mašle umístěné v pase zepředu, zezadu nebo na rukávech.

Preferujete-li minimalistickou svatbu, inspirujte se ve stylu boho. Svatební šaty v boho stylu z vás vytvoří éterickou bytost připomínající lesní vílu.

Ve velmi teplém počasí mohou být na zahradní svatbě skvělou volbou také krátké šaty, které nepůsobí tolik honosně, ale v minimalisticky pojaté svatbě budou rozhodně skvělou volbou.

Ať už si vyberete jakékoliv šaty, věříme, že si váš jedinečný den náležitě užijete!

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments