Jarní kolekce Giorgio Armani 2020 je svěží jako jarní vánek

Módní značka Armani patří mezi špičky v módním oboru. Proto není překvapením, že i nová kolekce na jaro/léto 2020 se stala hitem a už nyní slaví velký úspěch. Kolekce ready-to-wear nese název Země. Pár dnů předtím se uskutečnila přehlídka Emporio Armani, která měla název Vzduch. Značka Armani se ve všech směrech nechává inspirovat přírodou a vznikají kolekce, ze kterých jsou unešení i módní kritici. 

Jarní barvy dominují celé kolekci

Než se dostaneme k samotným střihům kousků z nové kolekce, musíme se pozastavit nad barevným výběrem Armaniho. Kolekci dominují něžné, romantické barvy jako pudrová růžová, modrá nebo zelená. Především tyto odstíny dodávají kolekci ten správný jarní nádech. A teď už k jednotlivým modelům.

Obleky, které si zamiluje každá žena

Armani je známý tím, že ve svých kolekcích nepoužívají pravou kožešinu a oblečení vyrábí pouze z přírodních materiálů. Proto nás osobně nadchly hedvábné obleky, které byly v barvách šedé a zemité hnědé. Střih těchto obleků byl neuvěřitelně ženský, elegantní a přesto decentní.

Ženskost kombinovaná s boho stylem

Značka Armani patří mezi nejoblíbenější značky především díky dokonalým střihům. Jejich nejnovější kolekce nebyla výjimkou. Kousky z kolekce Země obsahuje oblečení, které dokonale podtrhnou ženské křivky a jsou lichotivé ke každé postavě. Přesto v kolekci najdete také oblečení v boho stylu, které jen podtrhuje poslání celé jarní a letní kolekce – souznění s přírodou.

Jarní kvítí na šatech svítí

Pomyslnou třešničkou na dortu celé kolekce byly nádherné elegantní šaty, které připomínali duhu nebo jarní kvítí, které kouzlí všemi barvami.

Foto: Facebook.com/armani.