Jarní dámské kalhoty: Nechte se pohltit barvami!

Jste nuceni do práce nosit úhledné kostýmky, proto neustále točíte černou sukni nebo kalhoty a kombinujete je s nejrůznějšími střihy halenek? Nechte se pohltit trendem letošního jara, kterým jsou jednoduše barvy a květované vzory. Módní návrháři si dali obzvláště záležet a mnoho pozornosti věnovali právě dámským kalhotám, neboť jsou velmi oblíbeným druhem oblečení velké části našich žen. Zjistěte, jaké kalhoty se letos nosí.

Výrazné barvy pro odvážné

Patříte mezi odvážnější z nás a nebojíte se „být vidět“? Pak si vás jistě získají výrazné barvy, které se teď jednoduše nosí. Zvolte kalhoty v námořnicky modré, slunečnicově žluté nebo neonově růžové. Nemusíte si lámat hlavu se složitým laděním celého outfitu. Kalhoty ve výrazném odstínu barvy získají veškerou pozornost. Jednoduše ho tedy doplňte méně výrazným svrškem a je hotovo. Škodu nenapácháte, pokud si své doplňky v podobě náušnic, řetízku nebo náramku pořídíte ve stejném odstínu oné výrazné barvy kalhot.

Pastelové barvy pro každou příležitost

Nejste zvyklá experimentovat a při vybírání oděvu se vždy držíte při zemi? Pak si vás jistě získají pastelové odstíny barev, které sami o sobě evokují jaro. Vybírat můžete od žluté, oranžové, růžové, červené, fialové, modré, zelené i hnědé barvy. Jen si dobře rozmyslete, co daný den budete dělat. Například na sezení v trávě není pastelově žlutá barva zrovna nejlepší volbou, protože je velká pravděpodobnost, že si ji zašpiníte. Nicméně právě tento druh barev je ideální jak do práce, tak i kavárny nebo na procházku. Bát se nemusíte ani příliš velké pozornosti, protože tyto odstíny patří k těm usedlejším.

Květinové vzory jako důkaz jara

Máte ráda barvy a ráda jdete s dobou? Pak by ve vašem šatníku neměly chybět ani kalhoty s květinovými vzory. Doby, kdy symbolizovaly pouze hippies, jsou již dávno pryč. V mnoha kolekcích slavných návrhářů uvidíte velmi moderní kalhoty s vysokým pasem a kratšími nohavicemi posety jarními květy. Při kombinaci svého outfitu platí stejné pravidlo jako pro oblečení s výraznými barvami. Samotné kalhoty sklidí velký úspěch, proto celý outfit nepřežeňte divokými kombinacemi se vzorovanými topy.

Foto: Asos.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.