Jarní bundy, které budou absolutně trendy letos na jaře? Inspirujte se už teď

Jaro se blíží a s ním přichází nové módní trendy pro sezónu. Jarní bundy jsou jedním z klíčových kusů, které vám pomohou vytvořit šikovný vzhled pro jarní dny. V tomto článku se podíváme na nejnovější módní trendy na letošní jaro, zaměříme se zejména na jarní bundy a ukážeme vám, jak je můžete kombinovat s dalšími kousky oblečení, aby vám vydržely celou sezónu.

Budeme se zabývat různými styly, materiály a barvami, které jsou v této sezóně trendy, a ukážeme vám, jak můžete být módní a zároveň pohodlní v každodenním životě. Takže pokud se chystáte aktualizovat svou jarní garderobu, nenechte si ujít tento článek.

1. Oversize bundy

Velké, objemné bundy budou nadále populární i v nadcházející sezóně, která odstartuje coby dup. Oversize bundy se obvykle nosí s úzkými kalhotami nebo legíny, aby se vytvořil kýžený kontrast, který utváří ten pravý (ne)vyvážený vzhled, která nás tak baví. Tento trend bude i letos velmi populární.

2. Trenčkoty

Klasické, elegantní trenčkoty jsou vždy módní. V této sezóně jsou oblíbené především v neutrálních barvách, jako je bežová, hnědá nebo černá. Pokud tedy ve svém šatníku už nějaký ten trenčkot na jaro z minulé sezóny máte, zajisté jej oceníte i letos, protože bude rozhodně znovu in!

Foto: Shutterstock

3. Technické bundy

Moderní a funkční bundy vyrobené z technických materiálů jsou stále populární. Tyto bundy jsou většinou voděodolné a odolné proti větru, což z nich činí skvělou volbu pro sportovní aktivity.

4. Džínové bundy

Klasické džínové bundy se staly základním kusem v každé garderobě. V letošní sezóně budou populární jak klasické džínové bundy, tak i různé alternativy, jako jsou například bundy s ozdobnými knoflíky.

Foto: Shutterstock

5. Barevné bundy

Jarní sezóna bývá často spojována s pestrou paletou barev a tento rok to není jinak. Pokud se chcete odvážit a vyzkoušet něco nového, zvolte nějakou výraznou barvu, jako je například červená, zelená nebo modrá.

Foto: Shutterstock

Koho sledovat letos na jaře a načerpat tak nejaktuálnější trendy?

Pokud se chcete inspirovat v módě, inspirujte se nejnovějšími trendy, které s oblibou nosí ty nejzářivější celebrity a módní ikony, jako jsou například Gigi Hadid, Hailey Bieber nebo Kendall Jenner.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.