Legendární herečka Jane Fonda a její módní styl

Nestárnoucí herečka Jane Fonda v prosinci oslaví své 85. narozeniny. Přesto hravě strčí do kapsy ženy výrazně mladší. Každý musí uznat, že na svůj vypadá báječně. Jak to dělá? Kromě péče o svůj zevnějšek a aktivního životního stylu si také dává záležet na módě. Její outfity rozhodně nekorespondují s tím, kolik je jí let. Věk ale dnes v oblékání nehraje roli.

Módní ikonou odjakživa

Už jako mladá dívka oslňovala svými outfity. Vzpomeňme si například na rok 1968, kdy byla herečka vyfocena při odchodu z porodnice po narození dcery Vanessy. Jak může někdo po porodu vypadat tak dokonale? A hlavně, která žena má náladu se v této situaci nastrojit a obléknout? Pouze Jane! Je jedno, o jakou situaci se jedná. Tato herečka musí být vždy šik.

Vždy sexy

Můžeme si všimnout, že Jane většinu času volí modely, které obepínají postavu. Není tajemstvím, že herečka žije aktivním životem a kromě zdravé stravy se i ve svém věku věnuje cvičení, díky kterému si udržuje svou štíhlou linii, což potvrdila i v rozhovoru pro server Prevention.com. Ve svých oblíbených outfitech se tak cítí dobře a sebevědomě.

Trendy a noblesní za každých okolností

Ještě se snad nikdy nestalo, aby by byl některý z hereččiných outfitů zkritiziván. Právě naopak. Pečlivě sleduje módní trendy a na každou příležitost se obléká tak, jak se sluší a patří. Vždy s noblesou a grácií. Někdo by možná mohl namítnout, že si snaží ubrat roky a většinou se obléká nepřiměřeně svému věku. Dnes ale věk v módě nehraje žádnou roli a každý se může oblékat tak, jak se cítí nejlépe.

Zdroj info: Wikipedia, Prevention.com.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!