Legendární Jane Fonda je ve svých 82 letech hvězdou nové kampaně Gucci

Herečka Jane Fonda je naprostou legendou šoubyznysu. Když se podíváme na její fotografie z mládí, nemůžeme z ní spustit oči. Byla krásná, úspěšná a každý muž ji chtěl mít. I ve svém pokročilém věku však vypadá náramně dobře a popírá všechny zákony stárnutí.

Že Jane umí stárnout s grácií, to už moc dobře víme. Zejména za dob svého mládí byla slavnou a uznávanou herečkou, která má na svém kontě nespočet filmových rolí. Nyní si Jane tak trochu zahrála na modelku.

Gucci – Off The Grid

Nová kampaň značky Gucci s názvem Off The Grid je celá o ekologii, o záchraně přírody a o týmové práci. Možná jste jako malí také mívali postavený malý domeček na stromě na zahradě, kde jste si hráli. Jeden takový domek postavený v centru Los Angeles posloužil jako zajímavá kulisa k nafocení snímků pro kampaň.

„Představil jsem si, že bychom mohli v centru města na stromě postavit domek, všichni společně, jako děti, které si hrají v parku. Protože my všichni potřebujeme postavit takový domek a uvědomit si, že naše planeta existuje.“

– uvedl Alessandro Michele, kreativní ředitel módního domu Gucci.

Kromě Jane se v  kampani objevil například raper Lil Nas X nebo ekolog David de Rothschild. Fotografie nafotila Harmony Korine.

Ekologie a ochrana životního prostředí je jedním z hlavních témat dnešní doby. Zároveň se také jedná o jeden z největších problémů. Životní prostředí v současné době není zrovna v nejlepším stavu a jen mizivá část lidstva se to snaží změnit. Přitom stačí i naprosté maličkosti, které mohou přispět k tomu, aby se nám na této planetě žilo lépe a zbytečně jsme ji nezatěžovali.

 

Foto: GUCCI.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!