Jaký střih pánských teplákových souprav si vybrat – praktické rady

Pánské teplákové soupravy mohou působit univerzálně a všestranně. Je to pravda! Jsou skvělé pro všechny, bez ohledu na věk, styl oblékání a velikost. Existuje však pár věcí, které můžete udělat pro to, aby na vás pánské teplákové soupravy vypadaly ještě lépe. Jak sladit teplákove soupravy ke svým potřebám a postavě? Zveme vás ke čtení!

Pánské tepláky: střih především

Jistě jste si všimli, že v posledních letech se teplákové soupravy objevují mnohem častěji na ulicích a v každodenních stylizacích. Je to dáno tím, že v dnešní době jsou vzhledově mnohem hezčí a jsou navrhovány s větší pečlivostí než před pár lety. Už nejsou pytlovité a volné, ale vylepšené a stylové. Jak upravit jejich střih k vaší postavě?

Pánské tepláky musí mít především správnou velikost: příliš velké i příliš malé kalhoty budou působit nevzhledně. Dalším problémem je střih nohavic. Pokud hodně cvičíte a jste se svou postavou spokojenn, zvolte tenké pánské teplákové soupravy s vypasovanými nohavicemi. Zdůrazní vaše lýtka a díky stahováni ve spodní části dobře padnou. Můžete je spárovat se svými oblíbenými sneakersy a hladkým bílým tričkem. Díky bundě typu ramoneska ,budou tepláky vypadat skvěle!

Nejste úplně spokojení se svou postavou? Vsaďte na volné tepláky. Stále z vysoce kvalitního materiálu a pečlivě šité, ale bez stahování ve spodní části a s volnými nohavicemi. V tomto modelu se budete určitě cítit dobře, pokud máte masivní lýtka, ale pamatujte, že tento střih není tak stylový jako ve vypasovaných teplákách.

Silné nebo tenké pánské teplákové soupravy?

Střih na miru není všechno: střih by měl být také přizpůsoben vašemu životnímu stylu. Pokud budete pánské tepláky nosit pouze doma nebo na fitness, můžete se rozhodnout pro lehčí tenké pánské teplákové soupravy. Mohou být více vypasované, aby neomezovaly v pohybu, a materiál nemusí být tlustý.

Pokud naopak chodíte po horách a plánujete nosit pánské tepláky i na trekking, volte silnější materiál a volnější střih. Možná budete potřebovat termoprádlo pod kalhoty: volné kalhoty mu nechávají prostor.

Pánské teplákové soupravy a životní styl

Střih a vzhled kalhot by také měl odpovídat vašemu životnímu stylu. Pokud chcete nosit pánské teplákové soupravy v casualových situacích, vsaďte na obyčejný šedý model. Jedná se o univerzální variantu, která není příliš nápadná a hodí se ke všemu. Můžete dokonce nosit na míru šité šedé pánské teplákové soupravy místo joggerů: pokud chcete vypadat samozřejmě ,stylově.

Oblékáte se hlavně sportovně? Pak se můžete zbláznit! V obchodě Ozonee na vás čekají modely s nášivkami, kapsami a dokonce i potisky. Jsou rozhodně nápadnější než šedé pánské teplákové soupravy, ale na večerní posezení také nejsou nejlepší. Barevné tenké pánské teplákové soupravy lze s úspěchem nosit na setkání s přáteli nebo na procházku.