Jaký partner se k vám nejvíce hodí? Výběr partnera podle znamení zvěrokruhu

person forming heart shape with their hands

Znamení zvěrokruhu může mnohé o osobě vypovědět. Jste single a už byste rádi partnera na celý život? Podívejte se, kdo se dle astrologie k vám nejvíce hodí a usnadněte si tak své hledání.

Beran

Berani žijí rychlým životem a potřebují k sobě někoho, kdo zvládne stíhat s nimi krok. Berani vás obklopí spoustou lásky a vášně, také to ale požadují od svého partnera. Vždy si jdou za svým, a to platí i v případě zamilovanosti. Pokud Vás Beran chce, tak to určitě poznáte. Perfektní partner pro Berana jsou Váhy.

Býk

Býk si velice zakládá na rodině a ocení intimní časy se svým partnerem. Pro Býka je důležitá mimořádná péče a také podle toho si svého partnera vybírá. Rčení, že láska prochází žaludkem, platí pro ně dvojnásob! Rozhodně ocení někoho, kdo je v kuchyni jako doma. Perfektní partner pro Býka je Štír.

Blíženci

Blíženci jsou velmi zvědavá stvoření a vědí o všem, co se kde šustne. Velmi rádi komunikují s lidmi, a proto hledají partnera, který také bude komunikativní a nebudou se s ním nudit. Někdy je jejich energie až moc, a tak potřebují vedle sebe někoho, kdo to zvládne ukočírovat. Vhodný partner pro Blížence je Střelec

Rak

Rak je z počátku odtažitý, ale jakmile si získá důvěru, svému partnerovi se otevře. Je velmi citlivý a loajální. Rodina je pro něj na prvním místě a udělá pro ni první poslední. Ideální partner pro Raka je Kozoroh.

Lev

Lvi milují být středem pozornosti. Zahrnou vás silnou vášní a láskou. Lev má přirozené charisma, které přitahuje potenciální partnery. Vyžadují někoho, kdo bude stejně akční a cílevědomí, jako jsou oni sami. Ideální partner je Vodnář.

Photography of Man Wearing White T-shirt Kissing a Woman While Holding Bicycle on River Dock during Sunset
Foto: Pexels

Panna

Panne je ze začátku nedůvěřivá. Trvá nějakou dobu, než začne svému partnerovi věřit a více se mu otevře. Jakmile se tak stane, zahrne vás láskou. Panna hledá partnera, který se přizpůsobí jejímu životnímu stylu. Ideálním partnerem pro Pannu je znamení Ryby

Váhy

Jsou romantici a rádi mluví o lásce a intimitě. Potřebují od svého partnera cítit lásku a uznání. Pro Váhy je velmi důležitý pořádek, a to platí i ve vztazích. Milují rozmazlování a pocit, že jsou potřebné. Ideálním partnerem je Beran.

Štír

Štíři jsou vášnivé znamení, které hledá lásku a vzrušení. Nemají rádi nudu, a to ani v milostném životě. Štíři jsou velmi citliví a emocionálně založení. Co vyloženě nesnáší jsou lži a zrady. Vhodný partner pro Štíra je Býk.

Střelec

Střelec je velký dobrodruh a milovník zvířat. Cestování je naplňuje a chtějí mít po boku partnera, který bude s nimi jejich cestovatelské ambice naplňovat. Střelci jsou velmi upřímní a aktivní stvoření, nuda s nimi rozhodně není! Ideální partner je Blíženec.

Kozoroh

Kozoroh upřednostňuje rozum před srdcem. Když se ale zamiluje, miluje hluboce. Kozoroh má vždy svou hlavou, a tak je s ním někdy těžší vyjednávání. Jsou ambiciózní a hledají partnera, který také bude mířit vysoko. Ideálním partnerem je Rak.

Vodnář

Vodnář má velmi rád nezávazné flirtování. Je spontánní stvoření, rozhoduje se z minuty na minutu. Miluje cestování a obecně poznávání nových věcí. Hledá partnera, který bude sdílet jeho pohled na život a zažívat s ním dobrodružství. Ideálním partnerem je Lev.

Ryby

Ryby jsou velmi loajální znamení a moc rádi se starají o druhé. Mají v oblibě laskavé lidi, kteří by se stejně jako oni pro druhé rozdali. Jsou plaché a z počátku velmi nedůvěřivé. Jakmile si ale jejich důvěru získáte, zahrnou vás bezmeznou láskou. Perfektní partner pro Ryby je Panna.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.