Jaký make-up zvolit na léto?

smiling woman wearing red sleeveless dress

I v letním období chceme my ženy přirozeně vypadat skvěle.  Když je ale horko, nechce se nám nosit  hutné makeupy, které sice dokonale kryjí, ale naši pleť dusí.  V tomto období bychom měly raději volit produkty s lehčí konzistencí, které sjednotí pleť a zároveň ji nechají dýchat.

Naše pleť mnohdy dostává pěkně zabrat, a tak je třeba o ni správně pečovat a dopřát ji jen to nejlepší. Přinášíme vám výběr těch nejlepších makeupů a BB krémů pro letní měsíce.

Chanel Vitalumière Aqua

Ultralehký make-up pro zářivý vzhled pleti je přesně to, co v létě potřebujete. Zakryje drobné nedokonalosti a vydrží skoro celý den.

Estee Lauder Double Wear Light Stay-In-Place Makeup

Odlehčenější verze klasického Double Wear makeupu má hned několik předností, které  v letních měsících rozhodně oceníte. Vydrží až patnáct hodin, zmatňuje a je odolný vůči teplu a vlhkosti!

Estee Lauder DayWear Make-Up

Tónovací hydratační krém, který můžete nanášet samostatně nebo ho můžete použít jako podklad pod makeup.

Lancaster Sun Sensitive

BB krém, který je určený pro citlivou pleť. Nabízí lehké krytí, je voděodolný a  má v sobě SPF 50, takže účinně chrání pleť před sluncem.

Většina make-upů a BB krémů je dnes obohacena o SPF (Sun Protection Factor), díky čemuž je pleť v bezpečí a negativní účinky slunce nemají šanci.

Je všeobecně známo, že dlouhý pobyt na slunci zvyšuje riziko zdravotních problémů, které mohou mít fatální následky. Mnohdy chráníme téměř celé tělo, ale zapomínáme na obličej, kde je pokožka obzvláště citlivá.

Jak se v létě líčíte vy? Také sázíte spíše na lehkost a přirozenost?

Foto: Notino, ASOS, Pinterest


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.