Také jste někdy z úst vašeho partnera zaslechly větu typu: “Opravdu musíš mít v koupelně tolik krámů”? O nás ženách se často říká, že toho máme až zbytečně mnoho. A je pravda, že poličky a skříňky některých z nás doslova praskají ve švech.

Jsou ale věci, které zkrátka potřebujeme a tečka. Žádná z nás se bez nich neobejde. Co nám tedy v koupelně nesmí chybět? A máte opravdu všechno?

Peeling

Pro někoho samozřejmost, pro jiného povinnost. Peeling bychom měly provádět pravidelně, minimálně jednou týdně – a to jak peeling obličeje, tak peeling celého těla. S pomocí této procedury zbavíte tělo odumřelých šupinek kůže, prokrvíte pokožku a dodáte jí jemnější vzhled.

Šampon

Šampon je klasika, bez které se neobejdete, chcete-li své vlasy udržovat čisté. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy a každá z nás by o ně měla svědomitě pečovat, aby ji reprezentovaly.

Kondicionér

Kondicionér jde ruku v ruce s šamponem, i když je pravda, že mnohé ženy na jeho používání příliš nedbají a to je škoda. Alespoň jednou do týdne si vaše vlasy zásah kondicionéru, díky kterému budou jemnější, určitě zaslouží.

Intimní hygiena

A teď ruku na srdce: používáte speciální kosmetiku určenou na intimní partie, nebo na tato citlivá místa berete to, čím si běžně myjete celé tělo? Intimní gely nejsou cenově nedostupné a jsou pro tato citlivá ženská místa daleko vhodnější, nežli obyčejné sprchové gely nebo mýdla.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze