Různé druhy klobouků a jiné druhy pokrývky hlavy jsou neodmyslitelnou součástí šatníku mnohých dam a slečen. Zaostřili jsme na trendy jara a léta 2019. Podívejte se s námi, jaké pokrývky hlavy budou doprovázet blížící se trendy.

Cap – trend jara 2019

Mezi hit ustupující zimy patří cap, který vám dodá takzvaný francouzský šmrnc. Působí elegantně a hodí se dokonce i k teniskám. V obchodech najdete cap v jednoduchém stylu, nebo různě zdobený. Nejlépe sedí ženám s kratšími vlasy, ale není to pravidlo.

Kovbojské klobouky

klobouk á la kovboj hlásí návrat. Pokud se vám tento druh klobouků zamlouvá, neopomeňte jej správně nakombinovat s oblečením. Nejlépe vám ke kovbojskému klobouku sedne stará dobrá klasika jako jsou modré či černé džíny a košile. Barevnosti košil se meze nekladou. Jako obuv zvolte kotníkové boty. Ke kovbojským kloboukům můžete nosit i šaty – džínového typu nebo s volánky.

Široký – přetékal klobouk

klasický lídr léta, který se skvěle hodí jako modní doplněk na pláž a navíc vás ochrání od paprsků slunce.

Na jaře jej můžete zkombinovat s elegantním kabátkem nebo sakem. Nezapomeňte na vkusnou obuv, nejlépe podpatky.

Kšiltovky

Kšiltovek se prostě nezbavíme. Pokud si v létě budete chtít odpočinout od přílišného zdobení, vsaďte na džínové kraťasy, obyčejné tričko a celý outfit doplňte kšiltovkou. Momentálně letí semiš, který se uchytil i u kšiltovek.

Čelenky

Trendem Fashion Weeku se staly čelenky. Ať už obyčejné, semišové nebo s perlami – stačí nasadit a můžete vyrazit.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze