Jakou podprsenku vybrat pod svatební šaty?

wedding, bride, jewelry

Podprsenka pod svatební šaty by měla být pohodlná, abyste v ní vydržely celý den a klidně i celou noc. Zároveň by měla být esteticky přitažlivá, abyste v ní udělaly dojem na svého novomanžela o svatební noci. Měla by ladit k vašim svatebním šatům, pod kterými samozřejmě nesmí být vidět. Jak tedy vybrat tu pravou?

Šaty už máte, teď je na řadě podprsenka!

Váš den D se blíží a to nejdůležitější (tím myslím svatební šaty) už máte vybrané. Gratuluji, vybrat ty pravé svatební šaty není vždy jen tak, takže pokud to již máte za sebou, můžete si oddechnout.

Teď na vás čeká další důležitý úkol a tím je výběr vhodné podprsenky pod svatební šaty. Věřte mi, že i tohle může být běh na dlouhou trať, zvláště v případě, kdy budete chtít najít takový kousek, který vám dokonale padne, bude pohodlný, vkusný, romantický i svůdný. Skloubit tohle všechno totiž nemusí být jen tak!

Zapínání za krkem

Máte-li svatební šaty se zapínáním za krk, musíte tomu přizpůsobit i svou podprsenku. Bylo by nevkusné, pokud by vám zpoza šatů na ramenou vykukovala ramínka.

Zároveň pakliže máte větší vnady, nemuselo by pro vás být zrovna pohodlné risknout si vzít si pod šaty podprsenku bez ramínek, protože by vaše ňadra nemusela držet tvar. Podprsenka se zapínáním za krkem je proto jasná volba.

Detaily na zádech

Vybraly jste si svatební šaty, které mají zajímavě řešená záda? Velice pěkně vypadají šaty, které mají na zádech krajku a přesně pod takové se hodí podprsenky, které mají zajímavě řešenou zadní část.

Bez ramínek

Pod šaty, které nemají ramínka, se logicky nabízí podprsenky bez ramínek. Pokud si troufnete obléknout si pod šaty podprsenku bez ramínek, díky jejichž absenci přijdete o jistou podporu vašich předností, tak proč ne.

Podprsenka bez ramínek přitom nemusí být nezajímavá a nudná, třeba tyhle dva kousky vypadají moc hezky a ani chybějící ramínka jim na kráse neubírají.

Jednoduchý design

Pakliže nechcete nic řešit, je nejjednodušší volbou obyčejná bílá podprsenka. S tou nic nezkazíte, takže se nemusíte bát.

Navíc jednoduchou a nezdobenou podprsenku oceníte v případě, kdy si pro svůj důležitý den vyberete splývavé šaty, pod kterými by vzor podprsenky mohl být vidět.

S krajkou

Klasikou, na kterou se můžete spolehnout, jsou podprsenky s krajkou. Ty vypadají moc pěkně, jsou sexy, svůdné a smyslné, takže si jsem jistá, že s nimi o svatební noci uděláte dojem. S podprsenkou zdobenou krajkou nemůžete nic ztratit.

Foto: Pixabay.com, H&M.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.