Jako vejce vejci: Seznamte se s mladší sestrou Chiary Ferragni

Věděli jste, že slavná italská blogerka, podnikatelka a designérka Chiara Ferragni má mladší sestru, která jako by jí z oka vypadla? Jmenuje se Valentina, je jí 27 let a je stejně krásná jako její starší sestra. Že by Chiara měla budoucí nástupkyni?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Valentina Ferragni (@valentinaferragni)

Hvězda sociálních sítí

Valentina se narodila 29. 12. 1992 v malebném městě Bolzano v Itálii. Jelikož je Itálie jednou z hlavních módních metropolí, není překvapením, že se Valentina odjakživa věnuje módě. Také se věnuje interiérovému designu a kosmetice.

Valentina je vlivnou influencerkou, která má pod palcem Instagram a další sociálně sítě, podobně jako její starší sestra Chiara. Jak je vidět, jsou si v mnohém podobné. Vzhledově jsou téměř k nerozeznání, obě mají určité osobní kouzlo a podnikatelského ducha. Valentina je mimo jiné členkou talentové agentury The Blond Salad, kterou Chiara v roce 2016 založila.

Spolupráce s módními a kosmetickými značkami

Valentina si ráda udržuje svou image něžné romantické dívky. Jednou z jejích největších vášní je móda. Pravidelně navštěvuje přehlídky a v minulosti spolupracovala s řadou módních značek, jako například Dior, Fendi, H&M, Bershka, Tommy Hilfiger a mnoho dalších. V září představila svou vlastní značku šperků Valentina Ferragni. Také spolupracovala s kosmetickými značkami Benefit, Urban Decay, Freshly Cosmetics nebo Labello.

Soukromý život

Jelikož je Valentina denně aktivní na sociálních sítích, je samozřejmé, že občas nějaké ty střípky ze svého soukromí odhalí. V současnosti randí s Lucem Vezilem, který je úspěšným módním blogerem. Vypdají spolu šťastně a zdá se, že by brzy mohlo dojít k zásnubám.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!