Trendy podzimní obuv 2020

Není jediný pochyb o tom, že se s námi teplé měsíce definitivně rozloučily a přenechaly kralování podzimu a pomalu se blížící zimě. Společně se studeným obdobím přichází také jedna milá povinnost v podobě obměny botníku.

Sandálky a balerínky už jsme dávno uklidily, spokojily jsme se s tím, že nosíme tenisky. Nyní ale přichází ten správný čas udělat si radost trendy botičkami, které unosíte nejen teď na podzim, ale i v zimě. A klidně i příští rok!

Nestyďte se nosit holínky. Jsou stylové!

Možná i ve vás slovíčka gumáky nebo holínky automaticky vyvolají vzpomínky na dětská léta. Je pravda, že jako děti jsme gumáky milovaly, protože jsme v nich mohli zdolávat všechny kaluže – a ty pořádně hluboké přitom byly ze všech nejlepší!

Foto: Hunterboots.com

Mnoho žen se v dospělosti stydí gumáky nosit, protože jim nepřipadají dostatečně trendy. Opak je ale pravdou a současné holínky mají styl, který jim rozhodně nelze upřít. Navíc do sychravého počasí je to značka ideál!

Obujte kozačky nad kolena. Jsou neskutečně sexy!

Oblíbeným trendem nejen letošního podzimu, ale určitě i nadcházející zimy, jsou vysoké kozačky sahající až nad kolena. Nosit si je sice netroufne každá, ale ta, která je obuje, bude díky nim vypadat neskutečně sexy!

Pokud se nebojíte, neměly by vám pořádně vysoké kozačky chybět. A je jedno, jestli si pořídíte nějaké na podpatku, čímž jejich sexy styl ještě více podtrhnete, nebo jestli vsadíte na pohodlí v podobě nízké podrážky. Nejlépe vypadají s upnutými džíny, zkuste to!

Foto: Pexels.com

Nebojte se botiček s masivní podrážkou. Jsou trendy!

Dopřejte každému svému kroku na důrazu a obujte si botičky mající masivní podrážku. Na první pohled možná působí drsně, takže snadno podlehnete dojmu, že se nehodí pro křehké květinky, ale jakmile je poprvé obujete, bude z toho láska na první dobrou.

Kotníkové boty s masivní podrážkou zkrátka vypadají dobře, co si budeme povídat. Kombinují v sobě oblíbený trend v podobě kotníkových botiček a zajímavého prvku, který si bere na starost právě masivní podrážka. Tak co myslíte? Dáte jim šanci?


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.