Jaro doslova vybízí k tomu, abychom konečně schovaly dlouhé a teplé zimní svršky a místo nich z naší šatní skříně vytáhly lehké a vzdušné kousky. Počasí je poslední dobou docela rozumné a umožňuje nám ukazovat holé nožky. Pojďme si teď společně říci, jaké sukně teď na jaře unosíte?

Milujete sukně? My rozhodně!

Hned vedle šatů jsou to právě sukně, díky kterým se můžeme cítit žensky. Když chce žena udělat dojem, nebo třeba někoho upoutat, je sukně skvělou volbou – s ohledem na její délku můžeme ukázat dokonalé nožky, kterým jak je známo, žádný muž neodolá.

Bez jakých kousků se tedy letos na jaře neobejdete?

Džínová klasika

Džíny nosíme snad úplně všechny, ale co džínové sukně? Dokázaly byste si představit, že si v nich hrdě vyrazíte do ulic zalitých jarním sluncem? Denim je materiál, který nikdy nezestárne a vy ho zkrátka musíte zbožňovat.

K džínové sukni si stačí obléknout třeba obyčejné bílé tričko, na nohy obuv tenisky a přes záda přehodit trendy kožený batůžek. Takovému outfitu bych třeba já nedokázala odolat.

jake-sukne-ted-na-jare-unosite-05
jake-sukne-ted-na-jare-unosite-04

Sukně s květinovým vzorem

Jestli k jaru něco neodmyslitelně patří, pak jsou to květinové vzory a motivy. Uměly byste si bez nich jarní období představit? Já tedy ne! Právě proto vám můžu doporučit i sukně zdobené květinovým vzorem, které úžasně oživí váš look a nechají ho krásně rozkvést. Když okolo nás teď na jaře kvete příroda, proč by nemohly rozkvést i naše outfity?

jake-sukne-ted-na-jare-unosite-06
jake-sukne-ted-na-jare-unosite-07

Sukně v pastelových barvách

Pastelové barvy neboli lidově nazývané pastelky jsou v posledních letech velice oblíbené a letos tomu samozřejmě nemůže být jinak. Proč si tedy v široké nabídce vybrat právě pastelově zbarvenou sukni, se kterou dosáhnete něžného a romantického vzhledu?

Současná doba pastelovým barvám hraje do karet, takže rozhodně máte z čeho vybírat. Co byste řekly třeba na tyhle krásky v midi délce?

jake-sukne-ted-na-jare-unosite-08
jake-sukne-ted-na-jare-unosite-09

Plisé sukně

Zapomenout nesmím ani na trendy plisé sukně, které poznáte podle jejich typického harmonikové skládání. Plisé sukně vypadají na pohled velice pěkně a navíc se při každém vašem kroků budou úžasně vlnit, což vytvoří velice zajímavý efekt.

I tady si rozhodně máte z čeho vybírat – ať už co do délky, barvy nebo vzoru. Které plisé sukně nedokážete odolat právě vy?

jake-sukne-ted-na-jare-unosite-02
jake-sukne-ted-na-jare-unosite-03

Foto: Pixabay.com.