Jaké spodní prádlo ženy nejraději vidí na mužích?

Jaké spodní prádlo muži milují na ženách, všichni moc dobře vědí. Je to takové, které toho co nejvíce odhaluje a jistě není žádnou novinkou, že kdyby to záleželo na mužském pokolení, nemusely by ženy nosit vůbec nic. Ale jaké spodní prádlo ženy milují na mužích? To je otázka, která se až tak často neřeší a přesto je tak zajímavá a různorodá! Jak se říká: 100 lidí, 100 chutí. I v tomto případě to platí. Existují ženy, které dokáže rozpálit pohled na muže v boxerkách, ovšem jsou i takové, které nedají dopustit na klasiku v podobě trenýrek. Jak si na tom pánské spodní prádlo stojí?

Muž oblečený ve značce o sebe pečuje!

Že si muž zakládá nejen na svém zevnějšku, ale jeho pozornosti neuniklo ani kvalitní spodní prádlo, si okamžitě vybaví většina žen, uvidí-li muže, jenž má na sobě trenky Calvin Klein. Jestli něčemu muži příliš pozornosti nevěnují, pak je to právě spodní prádlo. Někteří si na jeho výběru vůbec nezakládají, v podstatě je jim jedno, co si na sebe ráno před odchodem do práce navléknou. Jsou mezi nimi i tací, kteří po mnoho let nosí trenky, které dostali od maminky k Vánocům. Má-li ale muž na sobě spodní prádlo vyznačující se touto značkou, pak už to o něm něco vypovídá!

01
Pro muže pohodlí, pro ženy spíše z nouze ctnost

Nejčastějším spodním prádlem, jež muži nosí, jsou bezesporu trenýrky. Ačkoli to ženy nevidí příliš rády, mužům jsou pohodlné a je to právě ona pohodlnost, proč se jich zkrátka nechtějí vzdát. Trenky jim přináší volnost a dostatek místa, což ženy nikdy nepochopí. Muži se zajímají o to, jaké spodní prádlo nosí ženy, ale o pánské spodní prádlo moc zájmu nejeví. Co se barvy, vzoru či motivu týče, je jim jedno, co mají na sobě. Hlavně když to nikde netlačí, neřeže, nic se jim nepotí a jejich chlouba má dostatečné pohodlí. Pravou zůstává, že když už se pustí do nákupu spodního prádla, je to spíše z donucení nebo z nutnosti. Možná právě proto se širokým obloukem vyhýbají upnutým variantám, jež představují například boxerky Calvin Klein či dávno zapomenuté slipy, které představují mnohem větší zlo, než již zmiňované trenky. Muži se trenýrek jen tak nevzdají a ženy se s tím budou muset smířit.

02

Na vzhledu opravdu záleží, vědci to potvrdili! Více informací najdete zde.

Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.