Léto se nezastavitelně blíží a společně s ním i příjemná povinnost zkracovat svršky. Už teď nám počasí leckdy umožňuje nosit šaty a sukně, v létě k tomu přidáme ještě kraťasy – a právě těm se budeme v dnešním článku věnovat. Kraťasy jsou praktické, nosit je můžete kamkoli a v horkých měsících oceníte jejich pohodlnost. Jaké jsou trendy v tomto odvětví? Pojďte se mrknout!

Už máte kraťásky na léto?

Myslím, že na své si přijde úplně každá z vás. Trendy jsou totiž opravdu různorodé a pestré, vybírat tak můžete mezi několika tipy a já jsem si jistá, že určitě najdete to pravé ořechové.

Kraťasy s vázáním

Obyčejné šortky můžou vypadat úplně neobyčejně, když si je zavážete, uvážete, převážete – zkrátka když si na nich uděláte mašli. Volné kraťasy s převázáním vůbec nevypadají špatně, nejvíce se mi líbí laděné do pastelových barviček. Ty jsou za mě top!

Roztrhané kraťasy

Samozřejmě tím nemám na mysli kraťasy rozervané na cucky, ale ono oblíbené natržení či roztržení na některých místech, které vypadá lehce rebelsky. Která z nás si alespoň jednou nezničila džíny tím, že si do nich udělala díry? No a tady to máte už hotové, takže nemusíte nic kreativně upravovat.

Pohodlné šortky

Pohodlí nadevše? S teplákovými šortkami si užijete opravdu pohodlné chvíle. Jsou možná na první pohled obyčejné, ale když jdete s přáteli ven nebo se chystáte třeba někam na fesťák, pak jednoduše nechcete nic řešit a jde vám především o to, abyste se cítili dobře.

Šortky s barevným vzorem

Jestli k létu něco neodmyslitelně patří, pak jsou to barevné a výrazné vzory. Ty se budou nosit i na šortkách, mě padly do oka tyhle dvoje, které se mi moc líbí a klidně bych si pořídila oboje. Umím si v nich představit vyrazit někam k vodě nebo třeba na rande ve dvou.

Foto: Pixabay.com, Hm.com, ZARA.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze