Podzimní období se může zdát pochmurné a nezajímavé, ale nenechte se zmást: na všech těch tlumených přírodních tónech, hřejivých materiálech a delších střizích vážně něco je. Pojďte tedy společně se mnou odhalit, jaké kousky vám letos na podzim rozhodně nesmí chybět v šatní skříni.

Arzenál podzimního šatníku

Bez čeho se letos na podzim neobejdete? Sepsali jsme za vás arzenál módních kousků, které pro následující měsíce potřebuje každá moderní a trendy žena. Tak si dělejte poznámky, moje milé – jdeme na to!

Svetr s véčkovým výstřihem

Mít v šatníku alespoň jeden svetr s véčkovým výstřihem je prostě nutnost. Ideálně pokud ho navíc sladíte do podzimních barviček, jako je třeba zelená, hnědá, fialová nebo vínová.

Chlupatá vestička

Měkoučká, chlupatá vesta je letos na podzim nutnost. A nebojte se, nemusíte sahat po originálech. Patříte-li k milovnicím zvířat, vystačíte si i s napodobeninou, kterou na první pohled ani nikdo nepozná.

Pouzdrová sukně

Pouzdrová sukně už je v dámském šatníku takovou stálicí, nicméně určitě se jí vyplatí zmínit. Možná ji totiž v šatníku máte, ale nenosíte – a to je škoda! Pouzdrová sukně se skvěle hodí nejen do práce, ale i na schůzky nebo večeři ve dvou. Po jaké byste sáhly vy?

Výrazný náhrdelník

Čím výraznější, tím lepší! Rozhodně se toho nebojte, s výrazným náhrdelníkem okolo krku totiž skvěle oživíte nudnější a jednodušší outfit, který rázem vůbec nebude působit nezajímavě.

Kotníkové botičky

Budete se mnou souhlasit, když řeknu, že kotníkové botky k podzimním měsícům prostě patří? Na podpatku nebo bez, to už záleží na vás. Tohle je zkrátka nutnost a tečka!

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com, HM.

Načítání...

Diskuze