Že se trendy neustále vracejí a obnovují se můžeme přesvědčit i v roce 2019. Žádné velké novinky neobjevíme, jen si můžeme připomenout trendy z minulých let. Podívejte se, jaké to budou tento rok.

Sněhově bílý minimalismus

Čistý a klasický minimalistický look je v současnosti snad nejoblíbenějším stylem. Je natolik všestranný, že se dá nosit k čemukoliv, proto je zřejmě tak oblíbený. Čistě bílé tenisky jsou zkrátka i v roce 2019 sázkou na jistotu. Nevýhodou těchto bot ovšem je, že se rychle ušpiní. Do deštivého počasí raději zvolte jinou obuv.

Sázka na klasiku

Značky jako Vans, Converse a Nike nabízejí již desetiletí klasické tenisky, které z módy nejspíš nikdy nevyjdou. Černá a bílá kombinace barev – ať už u značky Converse nebo Vans – patří cenově dostupnou klasiku, která je určena pro každodenní nošení.

Zpátky do minulosti

Značka Fila je pro mnohé značkou objevenou již v mládí, poté na dlouhou dobu opomíjenou, dnes však opět na výsluní popularity. Boty FILA jsou přesně tím kouskem, který si můžete buď zamilovat, nebo jej nesnášet. Očekávejme tedy velkou vlnu retro trendů.

Běžecké tenisky

Tyto boty mohou být krom své funkční stránky také skvělým doplňkem, jelikož jsou vyráběny v několika barevných provedeních, navíc poskytují pohodlí při nošení. V tomto odvětví jsou na stupni vítězů značky Nike, Reebok a Adidas. Běžecké tenisky ovšem neuvidíme pouze na sportovcích, ale také na “běžných” spotřebitelích.

Funky boty

Rok 2019 se bude nést ve výjimečnosti a čím zajímavější a barevnější boty, tím lépe. Neonové a křiklavé barvy budou hrát prim. Můžeme se těšit na obří tvary, vysoké podrážky a neobvyklé střihy. Tyto tenisky uvidíme na každém rohu – ať už v ulicích nebo v obchodech a dá se předpokládat, že tímto trendem bude chtít zapůsobit každá větší značka.

Unsplash.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Visitor Rating: 1 Stars

Visitor Rating: 4 Stars

Visitor Rating: 5 Stars

Visitor Rating: 5 Stars

Visitor Rating: 4 Stars

Visitor Rating: 5 Stars