Na rande je potřeba se řádně předem připravit. Zvlášť jedná-li se o důležité rande s potenciálním panem Dokonalým. Pro ženy je bezesporu klíčová volba vhodného outfitu. Lze jím dotyčného zaujmout, okouzlit, ale také jím lze hodně pokazit. V dnešním článku vám poradíme několik jednoduchých tipů, díky kterým už nikdy v případě rande neuděláte chybu.

Špatné oblečení může pohřbít vaši naději

Jestliže si na sebe vezmete nevhodné oblečení a váš protějšek vás vytáhne do luxusní restaurace, s největší pravděpodobností v jeho očích klesnete. Muži mají od počátku v myšlení zainteresováno, že by se ženy měly oblékat slušně a vkusně a to za jakékoliv příležitosti (neplatí to snad jen pro vesnické diskotéky, kde jsou cílovou skupinou náctiletí). Pamatujte na to, že na prvním rande si vás muži budou prohlížet od vrchu směrem dolů, a to ne z důvodu, že by si na vás dělali zálusk. Jde o hodnocení vámi vybraného outfitu!

jake-obleceni-na-prvni-rande-by-mela-volit-zena-elegantni-ale-ne-prilis-odvazne-09
jake-obleceni-na-prvni-rande-by-mela-volit-zena-elegantni-ale-ne-prilis-odvazne-08

Muži na tom budou stejně

Pokud si myslíte, že jsou muži oblečení za pár vteřin, velice se mýlíte. I oni dnes koukají na výběr oblečení důkladně a dost často si jsou ochotni pořídit kvůli schůzky se ženou nový šatník. Udělejte dojem, který v muži probudí jakousi vášeň, která ho dokáže v komunikaci uvolnit. Pozor si dávejte pouze na to, aby se nejednalo o nic odvážného. Tento výběr šatníku na první rande není úplně ideální volbou.

Červená barva je vhodná, ale decentně!

Skvělou volbou mohou být červené šaty, které na muže působí podobně, jako na býka červený praporek. Opět volte decentní kousky, s nimiž nebudete přitahovat pozornost okolí. Myslete na to, že je to váš večer a trochu soukromí není nikdy na škodu. Převážně u seznamovací večeře. Opatrná buďte i v případě módních doplňků a obuvi. Boty by měly skvěle ladit s výběrem šatů.

Foto: Unsplash.com.