Jaké módní trendy udávají Fashion Weeks 2019?

Jaké jsou letos top trendy, které udávají Fashion Weeks. Mám pro vás reportáž těch nejdůležitějších informací z Milána, Paříže, New Yorku, Londýna. Pohodlně se usaďte a nechejte se inspirovat. 

Módní trendy 2019

Obecně letos na plné čáře vítězí bohaté zdobení, puntíky, třásně, vzory a potisky. Plastové kousky, přírodní a zvířecí vzory nebo pastelové barvy a Colorblock styl.

Fashion Week v Paříži

Předposlení lednový týden proběhl letos Fashion Week v hlavním městě módy v Paříži. Kde byla spousta návštěvníků svědky toho, že se znovuzrodilo hubené krejčovství a ultra-krátký střih šatů na párty. Pařížský debut udělal Gucci, Chanel předváděl své modely na pláži a Louis Vuitton podléhal budoucnosti. A co udává pařížský Fashion Week za trendy? Volnočasová ležérní saka, která lze kombinovat k různým outfitům nebo třeba cyklistické kalhoty.

Fashion Week v New Yorku

Druhý únorový týden proběhl Fashion Week v New Yorku. Opět nechyběla obrovská dávka módní inspirace. I v New Yorku letos nevynechali zvířecí vzory, ale také neutichající patchwork. Podlehnout letos můžete i zdánlivě bláznivým barevným kombinacím jako je žlutá a oranžová nebo červená a růžová.

Fashion Week v Londýně

Další únorový týden proběhl Fashion Week Londýně, kde oranžová barva dostala nálepku: „Red is the new black.“ A není se čemu divit. Červená je totiž symbolem lásky, vášně, ohně, krve a ďábla. V Londýně samozřejmě nechyběl Brity tolik zbožňovaný kostkovaný vzor. A nesmrtelná černá kůže.

Fashion Week v Miláně

Týden módy v Miláně proběhl poslední únorový týden. Na první příčky top trendů se bezesporu dostaly vzory, a to v různých kombinacích. Dalším zajímavým trendem, který rozhodně stojí za zmínku, jsou síťované kousky, ve stylu „rybářských sítí“. A hlavně plastové trendy. Boty, kabelky, pláštěnky, zkrátka a dobře v módní plastové revoluci se fantazii meze nekladou.

Foto: Fashion Weeks.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!