Módní doplňky pro pány, se kterými vyšperkujete svůj outfit

Jsou kousky, které se nosí pouze několik měsíců a velmi brzy se okoukají, takže jsou za pár měsíců out. My vám ale přinášíme tipy na kousky, které nikdy nevyjdou z módy a budete je moci nosit nejen tento rok, ale i ty další. Jaká je záruka, že z módy opravdu nevyjdou? Přece taková, že jsme je mohli vidět už v minulosti a pořád se nosí!

Vintage hodinky

Hodinky jsou velmi elegantní bez ohledu na pohlaví a v tomto roce opět hlásí návrat. Jsou oblíbeným doplňkem na nejrůznější události. Hodí se spíše pro elegantní styl, ale ovšem pokud máte vkus, dokážete je vynosit i na běžné denní nošení.

Denim

Džínovina je klasický módní trend všech dob. Džínovinu jsme mohli vidět už v dřívějších letech a lidé ji milují dodnes. Ovšem dříve byla oblíbená tmavší forma džínoviny, dnes se nejvíce nosí její světlejší odstíny.

Manšestr

Manšestr si našel své místo a začal být čím dál více oblíbený. Dá se nosit jak na běžné nošení, tak například na důležité schůzky. Je to zkrátka kousek, který by vám rozhodně ve skříni chybět neměl. Jistě jste si všimli, že o tom vědí i obchodní řetězce a manšestr je všude, kam se podíváte.

Ponožky

To, že ponožky by měly zůstat schované a neměly by být vidět, už dávno neplatí. Dříve bylo nepřípustné, aby ponožky byly v botách vidět, nebo dokonce aby měly jinou barvu než bílou, černou nebo šedou. Nyní je čas veselé barevné ponožky vytáhnout a začít je nosit. Ukažte svému okolí, že máte smysl pro humor a pořiďte si vtipné ponožky, které vás vystihují.

Vzory

Muži mají obecně vůči módě respekt a spoléhají na ozkoušené vzory a barvy. Nebojte se trochu experimentovat. V roce 2019 nastává ve světě módy maximalismus a minimalismus začíná být na ústupu.  Proto sáhněte například po vzorovaných kalhotách, bundách atd.

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!