Jaké kousky nesmí chybět v dámském šatníku?

Dámský šatník je jedno velké tajemství. Každá z nás v něm ukrývá spoustu pokladů i zbytečností, které zde jen zbytečně zabírají místo. Jen si sáhněte do svědomí, jestli i ve vaší šatní skříni není oblečení, které má na sobě ještě visačku a vy jste jej nikdy neměli na sobě!

I když my ženy často říkáme, že nemáme co na sebe (a ještě u toho dramaticky rozhazujeme rukama a tváříme se zoufale) naše skříně přetékají a praskají ve švech. Jste si ale jisté, že ve vašem šatníku máte všechny základní kousky, které žádné ženě zkrátka nesmí chybět?

Dokonale padnoucí džíny

V šatníku ženy určitě nesmí chybět džíny. Ale ne jen ta ledajaký kousek denimu, my máme na mysli dokonale padnoucí džíny, které vaší postavě sednou jako ulité a vyzdvihnou přednosti siluety – případně zamaskují její nedostatky. Někomu dokonale padnou slim džíny, jiné ženě budou sedět tzv. boyfriendky. Chce to najít takový model, ve kterém se budete cítit pohodlně, sebevědomě a klidně i sexy!

Andělsky bílá košile

Bílá košile je základ a přes to nejede vlak. Pokud se ve vašem šatníku žádná košile neukrývá, pak je na čase to napravit! Divili byste se, kolik zajímavých a slušivých outfitů můžete s pomocí na první pohled obyčejné bílé košile vykouzlit. Bílou košili unosíte k džínům i kalhotám, sukni i legínám – stačí si s jednotlivými kousky jen správně pohrát!

Lichotivé černé šaty

Aneb malé černé, i ty řadíme na pomyslný seznam základních kousků dámského šatníku. Říkejte si, co chcete, ale černé šaty jsou prostě nutnost. Na černé je skvělé, že se hodí k čemukoli, nosit ji můžete kamkoli a k tomu všemu má ještě schopnost zeštíhlovat postavu.

Basic tričko

Basic tričko neboli jednoduché tričko, které nebude mít žádný obrázek ani nápis, bude mít jednu barvu a bude vyrobené z příjemného materiálu. Ani tenhle kousek vám chybět nesmí, protože se stejně jako bílá košile může podílet na vytvoření celé řady outfitů, ve kterých můžete vyrazit do práce, do školy, na rande nebo nákupy s kamarádkou.

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.