Jaké jsou nové trendy na trhu s dámskými botami a kabelkami?

V posledních několika letech se trendy v módním průmyslu výrazně změnily, a to i na poli s dámskou obuví a kabelkami. Pokud si tedy chcete pořídit další přírůstky, rozhodně se zaměřte i na barevné výstřelky, s nimiž si získáte pozornost okolí. V následujících řádcích vám představíme velice zajímavé kousky, ale i značky, které se pomalu dostávají do popředí.

V první řadě vám představíme značky, s nimiž rozhodně neprohloupíte. Prodávají nejen tenisky a obuv na cvičení, ale i velice zajímavé modely, které vás nadchnou barevností a celkovým provedením.

Skechers

Skechers je americká značka, která na světovém trhu působí od roku 1992, čímž se ve světě obuvi řadí k mladším společnostem. Skechers příjemně překvapí, protože značka si dokázala za celou dobu zachovat mladistvý elán, a tím pádem si zakládá stále na svěžím designu. V produktovém portfoliu výrobce najdete nejen dámskou a pánskou obuv, ale i dětské boty.

S příchodem prvních jarních dnů by měla mít každá žena v šatníku tenisky pro volný čas, které je možné kombinovat s různými outfity. Oblečte si k nim džíny, šaty, sukni s tričkem i šortky. Se značkou Skechers můžete klidně i sportovat, protože nechybí modely pro fitness účely.

Co se týče barev, rozhodně sáhněte po lesklých metalických barvách, ovšem nechybí ani barevnější kousky, v nichž zazáříte.

Adidas

Jakousi nestárnoucí klasikou jsou jednoznačně tenisky Adidas, které se nosí po celém světě. V New Yorku i Berlíně. V Tokiu i Paříži. Charakteristickým rysem dané značky jsou tři proužky, které jsou nezaměnitelné. Adidas prodává sportovní obuv i další volnočasové zboží. Zakládá si na pohodlnosti, nicméně obuv neztrácí ani po estetické stránce.

Historie samotné společnosti se začala psát už na počátku 20. let minulého století, takže tradice je vskutku dlouholetá. Obuv je léty prověřená. O značku Adidas mají zájem i vrcholoví sportovci, hollywoodské hvězdy a další zvučná jména. Dokonce ani vy nic nezkazíte tím, když si ke svému outfitu zvolíte legendární boty s třemi proužky.

Kabelky a batohy

Další výzvou je vybrat kabelku, případně batoh. Ujasněte si nejprve, k jakému účelu má dámský batoh či kabelka sloužit. Potřebujete kabelku na každodenní nošení, večerní událost, služební cestu, nebo jen na dovolenou?

Kabelka na nějakou párty by měla mít šmrnc. Pro každodenní nošení se zase hodí kožené kabelky, které jsou elegantní a nenápadné. Zaměřte se také na velikost, aby se vám do ní vešly všechny potřebné věci. V poslední době se do popředí dostaly i batohy, které můžete mít jen tak v ruce, nebo si je dat na záda.

První věc, na kterou byste měli myslet, je užitečnost. Plánujete v kabelce nosit spoustu věcí, třeba i notebook a další zařízení? Potřebovat budete spíše větší provedení. S tím je spojený i komfort, přičemž ne každá velká kabelka se dobře nosí. Stanovte si, jaké vlastnosti by měla kabelka mít, aby spadala do vaší komfortní zóny.

Dalším rozhodujícím faktorem je vzhled, tedy konkrétně barva a styl. V šatníku je vhodné mít jak kabelku v tmavších tónech, tak i vícebarevné provedení. Černá barva je stále nejpoužívanější, u kožených kabelek se osvědčila i hnědá. Odvažte se trochu a občas zvolte i barevnější model, kterým rozbijete stereotyp a jinak nudný outfit.

Kde koupit kabelku, batoh i boty?

Pokud si tedy chcete zakoupit dámskou kabelku, stylový batoh a nějaké boty, podívejte se do e-shopu prodejny CCC. Produkty si můžete filtrovat podle druhu i pohlaví. Třeba narazíte i na zajímavé slevy, a tak ve výsledku ještě ušetříte. Začněte nakupovat u CCC vše od tenisek přes kufry a kabelky až po doplňky.