Dávno pryč jsou doby, kdy byla móda a sledování jejích nejnovějších trendů takřka výsostně záležitostí žen, pánové si vystačili s tím, co bylo k mání v obchodech v jejich okolí, případně se spoléhali na vkus partnerek. V současnosti se i muži poohlížejí po tom, co je zrovna IN. Jaké jsou aktuální trendy zejména v oblasti triček?

Tričko je nedílnou součástí šatníku každého muže

Tričko je prvkem, který se dá využívat při mnoha příležitostech, a to prakticky v jakémkoliv ročním období, nejen v létě. Hodí se při sportování, k nošení doma v soukromí, ale také při běžných volnočasových aktivitách venku, leckdy dokonce i v práci, pokud nemáte předepsaný striktní dress code.

Trička bez rukávů a s kapucí hrají prim

K aktuálním trendům v oblasti pánského oblečení patří nošení triček bez rukávů. Jde o ideální prvek hlavně u mužů, kteří mají vypracovanou postavu, silná ramena a paže. Dokonale pak totiž vyniknou jejich tělesné přednosti, což ocení nejedna žena. Velmi zajímavým řešením jsou trička s kapucí, která se skvěle hodí pro letní dny, kdy je trochu větrněji. Pěkný výběr je na https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panska-tricka_Tricka-s-kapuci-14531.html. Zároveň jde o velmi estetickou záležitost.

jake-jsou-aktualni-modni-trendy-v-oblasti-panskych-tricek-08
jake-jsou-aktualni-modni-trendy-v-oblasti-panskych-tricek-06

Potisky a barvy

Kromě toho jsou i nadále v kurzu pánská trička s potiskem. Prakticky nezáleží na motivu, ovšem prim hrají jednoduché anglické slogany, které mohou do jisté míry i stvrzovat vaši osobnost, styl a názory.

Pokud jde o barevné provedení, trendem letošního roku je bezesporu nošení triček, jež mají spíše výraznější barvy. Klasická bílá či černá trika ustupují spíše do pozadí.

jake-jsou-aktualni-modni-trendy-v-oblasti-panskych-tricek-07
jake-jsou-aktualni-modni-trendy-v-oblasti-panskych-tricek-11

Ať už zvolíte jakékoliv tričko, je dobré vědět, kde jej pořídit za výhodných podmínek. S bohatou škálou triček všech druhů přichází kupříkladu internetový obchod https://www.bolf.cz/. Kromě jiného nabízí zmíněná trendy trička s kapucí, a to i ve stále populárnějších modelech s tématikou vojenského maskování.

Foto: Bolf.cz

Načítání...

Diskuze