Horké letní měsíce jsou konečně tady a společně s nimi i záplava sluníčka, nebe bez jediného mráčku a čas strávený někde u vody – ideálně s drinkem v ruce! Určitě jste se stejně jako my nemohli léta dočkat, nemáme pravdu? Abyste si letošní letní měsíce užili opravdu na maximum, měli byste si pečlivě vybavit botník. Našli jsme pro vás totiž botičky, bez kterých se v létě rozhodně neobejdete. Tak schválně – máte je všechny?

Žabky jsou klasika

Jestli k létu něco neodmyslitelně patří, pak jsou to pohodlné, lehoučké a vzdušné žabky! Které jiné botky byste chtěli vytáhnout k vodě, případně se s nimi procházet v horkém písku na pláži? Žabky mohou být buď úplně obyčejné, nebo třeba zdobené kamínky a flitry, to už záleží jen na vás.

Espadrilky válcují módní trendy

Hitem několika posledních let jsou espadrilky. Jsou to pohodlné nazouvací botky, které mají typicky jutovou podrážku, nemusí to být ale pravidlem. Oblíbené jsou pro vysoké pohodlí a velkou rozmanitost, takže si určitě vyberete.

jake-boticky-potrebujete-pro-letosni-leto-11
jake-boticky-potrebujete-pro-letosni-leto-04

Bez tenisek to nejde

I když v létě bývá často horko a my pro sebe vyžadujeme maximum pohodlí, některé dny jsou studenější a vyžadují si jinou, nežli otevřenou a vzdušnou obuv. A právě v těchto chvílích přichází na řadu klasika v podobě tenisek. Ani tenisky by vám v letní výbavě chybět neměly, vyrazit v nich můžete třeba na koncert, kde nebudete riskovat, že vám někdo bolestivě pošlape odkryté prsty.

jake-boticky-potrebujete-pro-letosni-leto-10
jake-boticky-potrebujete-pro-letosni-leto-09

Balerínky pro něžné dámy

Čas od času se všechny chceme cítit jako princezny, není to pravda? Proč tedy v takových chvílích nevklouznout do pohodlných balerínek, které mohou a nemusí mít podpatek? Určitě si v pestré nabídce vyberete ty pravé, my si je umíme představit v kombinaci s šaty, sukní nebo třeba tolik oblíbeným overalem!

jake-boticky-potrebujete-pro-letosni-leto-06
jake-boticky-potrebujete-pro-letosni-leto-05

Sandály pro chvíle pohody

Na závěr ještě zmíníme sandálky, bez kterých by to taky určitě nešlo. Některé ženy mají rády sandály na nízkém podpatku, které jsou příslibem pohodlí. Jiné dají přednost sandálkům na podpatku nebo klínku, krásně zvýrazní zadeček a vaší chůzi dodají onu pověstnou houpavost, za kterou se muži nadšeně otáčí.

Foto: Unsplash.com, Pixabay.com, ASOS.

Načítání...

Diskuze