Vlasy a zase jednou ty vlasy. Pojďte se s námi seznámit s novými absolutními hity roku 2019. Věříme, že si tyto barvy oblíbíte minimálně stejně, jako světové celebrity, které nám udávají trendy.

Temně černá

Pro tento rok vévodí trendům inkoustově černá barva. Stejně jako loni, tak i v nynějším roce platí, že nejlepším sestřihem pro temně černou barvu je mikádo. Nechte se inspirovat například Vanessou Hudgens, která tento sestřih nosí naprosto skvěle.

View this post on Instagram

Last nights look for the nfl honors 🏈

A post shared by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

50 odstínů šedé

Šedé odstíny se do kurzu vrací už posledních několik let. A v roce 2019 tomu nebude jinak. Nicméně oproti roku 2018 nějaké změny přesto zaznamenáváme. V trendu je letos tmavší odstín šedé oproti loňsku. Také je letos patrný oblíbený trend, kdy se vlasy v určitých úsecích odbarví a následně zatónují do šeda.

Zlatá prostoupená kaštanově hnědou

Nejedná se o standardní kombinaci, neboť dochází k míchání tmavé se světlou. Nicméně svou oblibu si tato nevšední kombinace našla u mnoha slavných osobností, mezi které patří například Miranda Kerr. Do té doby klasickou hnědou oživíte zlatými prameny lemující obličej.

Skandinávská Baby Blonde

Ledově působící blond za sebou zavírá dveře a namísto ní se do hry dostává přirozenější odstín zvaný baby blonde. Důraz je kladen na teplejší tóny. Cílem je, aby blond barva působila zesvětlením od sluníčka, zkrátka přirozeně.

Měděná a hnědá

Aby nebyla hnědá příliš nudná doplňte ji měděnými odstíny melírů, které vaší jednotvárné hnědé dodají život.

Pastelově růžová

Světle až pastelově růžová barva vlasů ovládla modní přehlídky jara 2019. Následně se uchytila i ve vlasových trendech. Měla byste kuráž si na ni troufnout?

Foto: Instagram.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze