Jaké barvy ovládnou letošní léto?

Léto je v plném proudu a my si plnými doušky užíváme sluníčkem prohřáté dny, chvíle strávené u bazénu a nekonečné množství vychlazených drinků. Určitě ani vy nepromeškáte jediný den, který si můžete užít společně s rodinou nebo přáteli, vyrážíte na výlety, koncerty nebo pořádáte zábavou ozvláštněné grilovačky. Kromě zábavy je tu další téma, které si ženy nenechají ujít: letní móda! Máte v malíčku všechny barvy letošního léta?

Hořčicová

Často opomíjenou barvou, která se ale letos v létě dostane do popředí, je hořčicová. Ta se bude hojně objevovat nejen na halenkách a tílkách, ale i na sukních a šatech. Narazit můžete i na botičky laděné do tohoto odstínu.

Růžová

Všechny milovnice růžové barvy určitě potěšíme zmínkou o tom, že ani růžová nebude letos v létě pozadu. Nebudou se sice nosit ty nejkřiklavější a nejpestřejší odstíny růžové, ale pokud vsadíte na oblečení ve světle růžové, nebo chcete-li v baby pink barvě, pak nemůžete nic zkazit!

Červená

Červená je barva vášně a ta zkrátka v létě nesmí chybět! Nejčastěji ji potkáte na šatech, takže pokud ještě nemáte šatky, můžete si vybrat nějaký pěkný model v syté červené. Opomenout nemůžeme ani červené botičky, především pak sandálky a tenisky, bez kterých si léto snad ani neumíme představit.

Tyrkysová

Chcete vědět, jaká další veselá barvička rozšíří náš seznam letních odstínů? Jasně, bude to tyrkysová! Tyrkysová je zajímavý odstín, něco mezi modrou a zelenou a dobrou zprávou je, že dokáže zalichotit prakticky komukoli. Jen si představte, jak díky takové barvě vynikne vaše letní opálení!

Žlutá

Jako poslední zmíníme žlutou, která je pro letní měsíce už jakousi klasikou. Žlutá je veselá, bude se nosit na sukních, šatech i kalhotách, objeví se i na kabelkách. Díky této barvičce si okamžitě zvednete náladu – i lidem okolo!

Foto: Pixabay.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.