Jaké barvy nejvíce sluší blondýnkám

Každá jsme jiná a je to tak dobře. Některá brunetka, jiná zase blond – a právě ženám vlastnícím vlasy světlé barvy chceme věnovat náš dnešní článek, ve kterém jim poradíme, jaké barvy budou jejich outfitům nejvíce slušet.

Pokud jste blondýnka a ráda se oblékáte podle aktuálních trendů, přidejte k tomu ještě znalost barevné palety, díky které vaše outfity zaručeně vyniknou.

Jen růžová to může být

Blondýnkám sluší všechny odstíny růžové. Klidně si oblékněte nějaký pěkný kousek v pastelově nebo naopak v pořádně křiklavé růžové. V téhle barvičce vyniknete.

Nebojte se kontrastů

Spojit světlou barvu vašich vlasů s tmavším odstínem studené šedé? To vůbec není špatný nápad. Studená šedá vytvoří s barvou vaší hřívy neodolatelný kontrast, na kterém budou moci ostatní oči nechat.

Vsaďte na jemnost

Milujete levandule, zejména pro jejich neodolatelnou vůni? V tom případě vás určitě potěší, že vám bude slušet i jemná levandulová barva.

Foto: Unsplash.com

Modrá je dobrá

Pokud jde o blondýnky, často se říká, že jim nejvíce sluší modrá. A my s tím rozhodně musíme souhlasit. Ať už sáhnete po kterékoli modré barvě – kovově modré, královsky modré, nebesky modré nebo typickému odstínu baby blue – pokaždé v ní vyniknete.

Užijte si výraznost

Nesmíme zapomenout ani na červenou, protože i ta k ženám s blonďatou hřívou zaručeně sedí. A když už červená, tak jednoznačně ta křiklavá, se kterou i v davu budete vidět!

Portrait of Blonde Woman
Foto: Pexels

Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.