Nemůže být sebemenší pochyb, že podzim už je definitivně tady a společně s ním i trendy barvy, ve kterých v tomto ročním období zaručeně vyniknete. Pokud se snažíte udržet krok s aktuálními trendy a vždy chcete být jako ze škatulky, pak byste měli vědět, na jaké barvičky vsadit.

Barvy letošního podzimu? Růžová, červená i zelená!

Stejně jako se mění módní trendy, mění se i barvy. Zatímco v létě s radostí sáhneme po veselých a šťavnatých odstínech, jakmile se o slovo přihlásí studenější podzim, začínají se naše šatní skříně halit do zemitějších a střídmějších barev.

Vlastně to má něco do sebe – pro nás je to ideální příležitost k tomu, abychom vyrazili na nákupy a své šatníky oživili o nové kousky, které budou laděné do aktuálních barev. Teď už ale na nic nečekejme a pojďme si společně v následujících řádcích prozradit, na jaké barvičky právě v tomto čase můžete vsadit svou horkou kartu!

V křiklavě červené budete vidět

Jestli k letošnímu podzimu nějaká barva neodmyslitelně patří, pak je to červená.  A když říkáme červená, pak tím máme na mysli tu pravou červenou, která je výrazná, smyslná a vášnivá! Nosit se bude jak na klasice v podobě šatů, svetrů nebo mikin, tak i na doplňcích – jako třeba kabelky, laky na nehty nebo rtěnky.

Pokud víte, že si na nošení červeného odstínu netroufáte, nelámejte to přes koleno a jděte na to pomalu. Vsaďte třeba na decentní červené doplňky, oživte svůj look červenou kabelkou nebo si rudě namalujte rty.

jake-barvy-budou-hitem-letosniho-podzimu-02
jake-barvy-budou-hitem-letosniho-podzimu-04

Zelené se nemusíte bát

Zelená je barva, které se spousta lidí bojí, přitom vlastně úplně zbytečně. Ve svém zemitém odstínu se k podzimu výborně hodí, proto by byla velká škoda, pokud byste se této barvě vyhýbali širokým obloukem. Jemný zelený kabátek vám umožní vypadat dobře, zároveň ale na sebe nebudete strhávat veškerou pozornost. Pro odvážnější z vás jsou tu křiklavější tóny zelené, kterou můžete nosit třeba na mikinách, džínách nebo rolácích. Můžeme vám zaručit, že v takové barvě vás nikdo nepřehlédne.

jake-barvy-budou-hitem-letosniho-podzimu-07
jake-barvy-budou-hitem-letosniho-podzimu-06

Jemná růžová barva vám dodá na něžnosti

Mysleli jste si, že jemně růžová nepatří zrovna mezi podzimní barvy? V tom případě jste se spletli! V létě nosíme křiklavé tóny růžové, kterou si mnoho lidí pojí s panenkou Barbie, teď na podzim je ale na místě ubrat a sáhnout po světlejší variantě.

Světle růžová je velice jemná a vám dodá na něžnosti. My jsme si zamilovali třeba něžně růžový kabátek, ke kterému si umíme představit jednoduchý svetřík, modré džíny a kotníkové botky na klínku. Vy však můžete sáhnout i po jiných kouscích, jako například po růžové mikině, tričku nebo sukni.

jake-barvy-budou-hitem-letosniho-podzimu-03
jake-barvy-budou-hitem-letosniho-podzimu-05

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com, Pinterest, Zalando.