Jak zvětšit úzké rty

Plné rty působí neodolatelně a svůdně. Kdežto rty úzké a nevýrazné – co si budem nalhávat – jen stěží někoho zaujmou. Ne každá z nás se narodila s dokonale plnými rty, což ale vůbec nevadí, protože existují šikovné triky, se kterými úzké rty hravě zvětšíte a dodáte jim vysněný objem!

Naučte se o své rty pečovat

Ještě než sáhnete po konturovací tužce nebo se spolehnete na rtěnku či lesk, zamyslete se nejdříve nad tím, jak o svoji pusinku správně pečovat. Málokterá žena si uvědomuje, že zvětšení rtů lze dosáhnout i tím, že se o své rty bude svědomitě starat.

Přitom to vůbec není složité. Naučíte-li se o rty správně dbát, odvděčí se vám krásným tvarem a smyslnou plností. A budou doslova k zulíbání, to se můžete spolehnout!

Hydratujte, vyživujte, regenerujte!

To je trojice úkolů, kterou když budete svým rtům dopřávat pravidelně a nic nezanedbáte, dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Pokud jde o hydrataci, nezapomínejte, že i rty potřebují vodu. Neopomínejte pitný režim. Výživu rtům dodáte s pomocí balzámů. Ty na rtech zanechávají jemný film, který aktivně rty vyživuje a velmi jim prospívá. Navíc se dá pořídit v mnoha provedeních i příchutích, takže si stačí jen vybrat.

Co se regenerace týče, doporučíme vám skvělého pomocníka – olivový olej. S ním můžete rty pravidelně promazávat a masírovat, působí do hloubky, což je přesně to, co vaše rty potřebují.

Triky, které fungují na zvětšení rtů

Pokud chcete plnějších rtů dosáhnout bez nutnosti podstupovat bolestivé zákroky, máme pro vás dobrou zprávu. Estetická chirurgie není jediná cesta, jak dosáhnout plných rtů. Co třeba masáž jahodami? Chutná představa, co říkáte? Rozkrojená jahoda rty zregeneruje a dodá jim vitamíny. Rty pak působí plným dojmem.

Pomáhá i masáž kostičkou ledu, která by se měla provádět každý den večer. Skvěle funguje také hra se stíny. Jak na to? Jednoduše! Světlejší rtěnkou nebo leskem prosvětlete kousek středu obou rtů a sledujte, co to udělá!

Foto: Pexels.com, Shutterstock.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.