S blížícím se létem je třeba se na toto roční období náležitě připravit. Měsíce plné horka a koupání jsou sice příjemné, ale dávají zabrat celému tělu, natož pak make-upu, který v parném počasí nevydrží. Co s tím? Odpověď zní zcela jasně: vsaďte na voděodolné líčení!

Jistě, nejedná se sice o žádnou revoluční novinku, ale rozhodně stojí za připomenutí. Pokud se ráda líčíte, sama víte, že v létě je zcela nemožné, aby na obličeji cokoliv vydrželo. Tělo se potí a po pěti minutách není ani poznat, že jste se před chvilkou nalíčila. I zde vás zachrání dekorativní kosmetika s označením „waterproof“, která zajistí, že během léta vaše líčení přežije parná vedra a hrátky ve vodě.

Bohužel je docela těžké najít ty nejlepší produkty. Mnoho z nich, i když mají na obale označení, že jsou voděodolné, ve skutečnosti voděodolné nejsou. Je tedy potřeba vybírat pečlivě a hledat spíše mezi ověřenými značkami, které jsou zárukou kvality.

Dávno jsou pryč doby, kdy jediným waterproof produktem byla řasenka. Dnešní trh nabízí i voděodolné make-upy, rtěnky nebo i korektory, díky čemuž si můžete v klidu užívat léto bez toho, abyste se musela strachovat, jestli se vám na obličeji něco nerozmazalo.

Pokud váháte s vývěrem těch správných produktů a chcete mít jistotu, že skutečně fungují, zde přinášíme výběr těch nejlepších.

Dipbrow pomade od Anastasia Beverly Hills

Maybelline Makeup Volum’ Express The Colossal voděodolná řasenka

MAC Pro Longwear Nourishing voděodolný make-up

Lancôme Le Stylo voděodolná dlouhotrvající tužka na oči

S takto vybavenou kosmetickou taštičkou můžete v klidu očekávat příchod léta! Které voděodolné produkty máte ve sbírce vy?

Foto: Unsplash.com, Anastacia Beverly Hills, Maybelline, MAC, Lancôme.

Načítání...

Diskuze