Jak vypadat upraveně i po náročném dni v práci? Problém, který řeší každá z nás, pro kterou den nekončí odchodem z práce. Pojďme společně podívat na to, jak spolehlivě působit upraveným dojmem i po náročném dni v práci.

Probuďte se o pár minut dříve

Každý z nás má rád, když si může pár minut přispat, pro naše tělo je ale mnohem lepší, když vstaneme alespoň o 15 minut dříve a dopřejete si klidné probuzení. Každý zažívá ranní spěch. Nebylo by ale lepší v klidu se nasnídat, dát si sprchu, stihnout si udělat nějaké hezké přírodní líčení nebo si jen tak v klidu vypít kávu?

Pozor na oblečení z mačkavého materiálu

Máte ve skříni halenku nebo kalhoty, které se rychle mačkají? Nechte si tyto kousky na jiné příležitosti. Po celém dni v práci se vám tyto kousky nejspíše zmačkají a je více než jasné, že v nich nebudete vypadat nejlépe. Takže pokud chcete vypadat po práci upraveně, tyto kousky nechte doma.

Hydratace je velice důležitá

Klíč ke krásnému vzhledu je dostatek pitného režimu. Ovšem nestačí pouze pít. Nezapomínejte na hydrataci i z venku. Najděte si krém, který vám sedí a hydratuje vaši pokožku. Krém nanášejte na obličej, krk a dekolt. Zpomalíte tím vznik vrásek. Pokud chcete mít krásné ruce, nezapomínejte je během dne také mazat.

Cvičte

Když každé ráno odstartujete cvičením, jako je třeba jóga, uvidíte, že váš den bude mnohem příjemnější. Nejenže se vám podaří zhubnout přebytečné kilogramy, jistě oceníte i fakt, že důkladné rozproudění krve v těle skvěle prospívá i vaší pokožce.

Naučte se také správné držení těla a snažte se tak opravdu chodit. Nejspíš si říkáte, že je to maličkost, ale opak je pravdou. Pokud budete chodit vzpřímeně a se vztyčenou hlavou, budete na okolí působit úplně jinak.

Povinná úprava během dne

Pokud se nelíčíte výrazně, ale jste spíše pro přírodní líčení, které ovšem po celém dni v práci vypadá tak, jako by nikdy nebylo, doporučujeme mít v kabelce rtěnku. Je to taková malá záchrana, chcete-li se na rychlo upravit. Rtěnka toho dokáže spoustu změnit, proto až budete v práci po obědě, vytáhněte z kabelky malý hřeben, učešte si vlasy a natřete rty rtěnkou. Uvidíte, že budete vypadat úplně jinak.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze