Jak vypadat stylově s pyžamovými kalhoty

Nosíte tzv. pyžamové kalhoty? Určitě ano, alespoň tedy na noc do postele. Ale pyžamové kalhoty, to není jen výsada domácího pohodlného oblečení na noc. Tento trend je v současné době velmi oblíbený například v USA. A má nesporné výhody – praktičnost, pohodlnost a některé dámy možná ocení i možnost zamaskování nedostatků postavy. Nicméně tenhle typ oblečení si dovolí nosit i krásky světové třídy, jako je například Rihanna.

Další nespornou výhodou je i to, že s jistou dávkou fantazie můžete pyžamové kalhoty zkombinovat prakticky se vším. Podívejte se na následující fotografie.

Rihanna Pyjama pants

How-to-wear-pajama-pants-Barbara-Ann-SolomonHow-to-wear-pajama-pants-Cara-McLeay How-to-wear-pajama-pants-Christina-Cravero How-to-wear-pajama-pants-Jacquelyn-Son How-to-wear-pajama-pants-Kayla-Short How-to-wear-pajama-pants-KD-Faustino How-to-wear-pajama-pants-Kristin-McDonald How-to-wear-pajama-pants-Krystin-Lee How-to-wear-pajama-pants-Melanie-Morais How-to-wear-pajama-pants-Mo-Handahu How-to-wear-pajama-pants-Stephanie-Koch

Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!