10440767_10152809674809747_5743538418230726733_n

Bavíme-li se o podprsenkách, je nutné si přiznat starý známý fakt. Najít příjemnou a pohodlnou podprsenku, která by zároveň dotvářela pěkný tvar dámského poprsí, není vždy jednoduchá záležitost. Všechny ženy nemají to štěstí, že se rodí s konfekčním tělem modelky. Naštěstí však existuje velká řada podprsenek, které vyhoví téměř každému typu poprsí. V dnešním článku si řekneme, jak správně zvolit podprsenku tak, abyste se v ní vždycky cítily pohodlně a zároveň aby vaše poprsí vypadalo hezky na první pohled.

Jak poznat, že vám podprsenka nesedí?

Pokud chcete začít nakupovat pouze dobře padnoucí podprsenky, nejlepší je si uvědomit, jak to vlastně nemá vypadat. Níže je výčet nejčastějších a nejzásadnějších problémů, se kterými se ženy potýkají, co se podprsenek týče.

  • Nošení vás bolí – to je asi nejzákladnější ukazatel toho, že něco není v pořádku. Většinou bývá způsobeno malými košíčky.
  • Vaše poprsí začíná být povislé – není to příjemné zjištění pro žádnou ženu. Tím, že vaše poprsí už není tam, kde bylo před lety, je důležité obnovit svůj šatník se spodním prádlem. Vytahané podprsenky nejsou pro vás již dostačující podporou.
  • Vaše poprsí je nejlépe podpíráno, pokud nejplnější část vašeho poprsí je umístěno mezi úrovní ramen a loktů.
  • Neustále si upravujete polohu podprsenky – pokud nosíte podprsenku správné velikosti, stačí si jí pouze nasadit a pokud o ní ani po celodením nošení nevíte, vše je v pořádku. V opačném případě máte špatnou velikost.
  • Ramínka vám vyčuhují někde uprostřed prsou nebo nesedí v symetrické poloze. Je to ukázkový příklad malých košíčků.
  • Prsa se vám linou ven z košíčků – je zřejmé, že tento nevzhledný a nevhodně lascisivní způsob nošení podprsenky jednak nevypadá dobře a jednak není ani příjemný. Je to samozřejmě problém malých košíčků.

Jak tedy zvolit správnou podprsenku?

Nejzákladnější a nejdůležitější informace, kterou potřebujete před nákupem podprsenky bezpečně vědět vaší velikost. Velikosti podprsenek jsou tvořeny dvojciferným číslem a písemenem. Číslo určuje velikost zadního popruhu a písmenko pak značí veikost košíčku. Takže pro příklad označení 34B znamená, že zadní poprhu má velikost 34 a košíčky mají velikost B.

10672138_10152737709314747_3026008474943460323_n

Dají se koupit vhodné podprsenky i na internetu?

Zajisté. Zvláště před vánoci můžete narazit na různě výhodné cenové nabídky. Ověřený e-shop se spodním prádlem je například http://www.daniela-pradlo.cz a jejich širokou nabídku podprsenek pak naleznete zde: http://www.daniela-pradlo.cz/podprsenky.

 

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments